• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

SUSEDIA V MAPE SVETA

Lelira3

Lesný duch
Chcem sa spýtať od čoho závisí na mape sveta, že mi tam miznú susedia? - až mi zostane skoro prázdna mapa na par 7-8 susedov a potom sa zase trochu naplni a zase zmiznú
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Pravdepodobne majú zapnuté presunutie na mape, a ak sa im nájde vhodnejšia pozícia, sú presunutí.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Alebo systém hry dlhodobo neaktívnych hráčov proste zruší a tak zostane prázdne m(i)esto. No a keď sa nejaký nový hráč zaregistruje, tak mu pridelí to prázdne m(i)esto.
Pokiaľ je ale prázdne m(i)esto a ty mu poskytneš susedskú výpomoc, tak o svoju odmenu neprídeš, získaš mince i tak. Len sa s daným prázdnym m(i)estom nedá obchodovať a neposkytne ti susedskú výpomoc.
A samozrejme môže byť aj tá možnosť, čo písal vyššie kiwa.
 

DeletedUser595

Guest
@manocska myslím, že systém dlhodobo neaktívnych hráčov nezruší, keby to tak bolo, tak nemám na mape toľko mŕtvych miest a dedín.
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
Ahoj. Rok som mal zapnuté presunutie na mape a za ten rok ma ani raz nepresunulo, takže to buď nefunguje alebo mám super miesto... :) až na tých 40 % miest, ktoré obývajú duchovia... :)
 

Fleur

Lesný duch
ak chceš aby ťa premiestnili tak si to zapni, ale veľmi sa na to nedá spoľahnúť

nastavenia.PNG
 
Hore