• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Staroveké divy

DeletedUser790

Guest
Koľko tých truhlíc za výpomoc nájdeš za deň? Ja vždy len tri, tak to má byť? Viac nedá?
 

lenni

Lesný duch
JJ, len tri, viac nie :) A množstvo tovaru závisí od počtu odomknutých provincií a aj od počtu postavených divov. Ja momentálne dostávam 363 tovaru. Mám 3 divy a 121 provincií.Vždy je to posilnený tovar samozrejme :)
 

Imiris

Lesný duch
Mohli by zvýšiť počet tých truhlíc :) zvlášť, keď už sú na ne naviazané tuším dva divy - maják/zvonica a tuším aj tie najnovšie veže západu.
 

gufinka

Tichý rytier
Je možné, že sa my po vylepšení hrotov sváru (na level 11) nijak neurýchlil výcvik vojakov v kasárňach? Pred vylepšením trvalo 1:02 kým sa mi vycvičil oddiel a teraz tiež tak trvá? Momentálne vylepšujem na level 12, tak som zvedavá či to niečo spraví alebo nie
EDIT: tak a už mi to posunulo čas :) :) :) neviem či s tým niekto niečo spravil, alebo to chvíľku trvá kým sa to prehodí :)
 
Naposledy upravené :

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
No,ja mám zatial postavené všetky SD ako asi málo kto z nás ak vobec,ale určo si myslím čo je doma to sa ráta.Niektoré divy niesú absolutne,alebo skor vobec presnejšie k ničomu ked sa to tak vezme,ako napr. Trony vznešených mužou pričom iba jemne podotknem že je tu menšia diskriminácia k nežnejšiemu pohlaviu :) ale to je iba tak bokom.Prečo si ich ale staviam?.Chcem ich.Chcem ich preto lebo sú a pomahaju mi i ked minimálne a neviem presne ešte čo a ako s nimy dalej vynaložím,kedže som včera vyzkúmal SD elementov a mám k dispozícií dalšie 2 SD i ked ešte nie vyskladané runamy a miesto sa mi ako si moc nerozširuje na stavenie preto aj rozne budovy eventov mám stale v invetáry.Mno takže asi tak každý SD má momentálne svoj max lvl ak sa nemýlim je to 25 úroven na čo potrebujeme hafo bodov a nadalej budú pribúdať dalšie snád len spriatelené rasy :D a teda aj nové SD k čomu teda tomu :) chcem povedať,že ak ak ich budem chcieť čo najrýchlešie vyskladať tak aj tie "nepotrebné,nehodnotné" SD mi pomožu vyskladať runy z úlomkov a tím skor tie nové SD postaviť snáť bude miesta nan.To som chcel povedať v skratke :D no aspom vidno ako to je na dlho :) takže budem pokračovať v tom,aby som sa neprerušoval :) že ak niekto chce ísť moc v rebríčku nahor tak tak tie SD by si mal starostlivo vybrať čo bude pre neho to naj lebo moc body mu z nich pribudať nebudú tak ako z ostatných budov možno až naozaj na tích najvyžších úrovnach a k tomu by zase ak dobre rozumiem mali dopomocť Trony vznešených budov a body z turnajou.Proste-hrám sa.Taká menšia rada je pre tých čo im moc nevonaju teda tie SD určite by mali myslieť na tie či sa im páčia,alebo nie a to sú Bludisko temnej hmoty a najnovšie v elementáloch Veže západu slnka a samozrejme s nimy budú dobre kooperovať Dračí chrám,Enarove velvyslanectvo,Obchodné centrum v Elvenare tiež ako aj Kvitnúci cech obchodníkov.Niesom si teraz ešte istí,ale niečo by mali vylešovať aj Ruiny strážnej veže ako nielen kultúru,ale to si ešte najbližšie omrknem a teda overím.Lenni ak si sa dostala až sem tak dúfam,že si nedostal závrat z mojej gramatiky.Zato sa ospravedlnujem.To je moj názor na SD,ale viac hláv viac rozumu,alebo chutí?? hmm.. :)
 
Naposledy upravené :

lenni

Lesný duch
NO, troška sa mi prekrížili oči, ale nejako som si už zvykla, takže v pohode. A inak s Tebou súhlasím, niektoré sa zdajú užitočnejšie viac, iné menej...No čím sú viac vylepšené, tým je ich účinok lepší. Nemám všetky postavené, asi ani mať nebudem, zatiaľ si vyberám, ktoré chcem....Každopádne, divy sú veľmi pekné, tak len pre estetiku sa to oplatí. A keďže v turnajoch sa teraz dajú získať staroveké vedomosti, vylepšovanie divov je o niečo jednoduchšie. A s tými úlomkami máš úplnú pravdu :) A okrem iného, je super, aspoň podľa mňa, že sa divy dajú vylepšovať aj spoluhráčom. Myslím, že sa tak veľmi posilňuje aj súdržnosť, či už v spoločenstve, alebo niekedy aj medzi susedmi :). Tak...to je asi nazatiaľ všetko :)
 

Imiris

Lesný duch
Ja som SD fanúšik :) užitočné sú všetky, je pravda, že tróny až neskôr, keď má človek postavených háfo divov a vysoko, vtedy sú potenciálne najsilnejšia kultúrna bodova v hre (momentálne to hypoteticky pri postavení všetkých divov na úroveň 25 vychádza na cca 70 000 tisíc kultúry). Ale asi najlepší div je zlatá priepasť - je maličká, lacná a dáva hrozne veľa ľudí. Tú chcem čím skôr vyteperiť na 25 lvl, to by mi mala dávať okolo 10 000 tisíc! rátané na čarodejoch, číslo bude rásť, ako budem rásť ja :) :)
 

gufinka

Tichý rytier
Tak mám taký pocit, že opäť po vylepšení hrotov sváru, žiadna zmena v kasárňach....dúfam, že sa to zas samo nejak opraví :)
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
gufinka ono je to mrnavý rozdiel v kasárnach,niekedy som mal tiež ten pocit,že sa nič nezmenilo,no pri dalšej úrovni si popozeraj ktoré jednotky sa ti ako dlho cvičia,prípadne si pristav ešte zbrojnice.A chcel by som sa opraviť vo vyžšie zverejnenom mojom článku o divoch kde som spomenul,že ruiny strážnej veže by mali niečo vylepšovať u ostatných SD takže opravujem a nie ruiny,ale nekonečné prepadlisko zvyšuje napr. u niektorích SD napr. obyvatelstvo.
Inak peoples ak má z vás niekto postavené všetky SD pisnite nech sa pozriem/e ako to u vás vyzerá.Ja ich mám momentalne všetky čo sú dostupné postavené už pár dní,tak prídite na dobré pivko a muzičku. :) ulohy sú hotové z hudobného festivalu tak nás čaká už len bavka. :)
 

DeletedUser932

Guest
Ahojte, mám technickú :) Mám kopec bonusov Staroveké vedomosti, ale nedajú sa mi použiť ani na mojich divoch ani v susedskej pomoci. Keď kliknem na vylepšenie divu,dava mi to len ponuku dať vedomostny bod, ale nie bonus... Ako ich teda mám použiť?
 

DeletedUser13

Guest
Normálne pôjdeš do Divu ktorého chceš dáš si hore v záložkách výskum a musíš klikať na
Screenshot_2.png

A ak tam nič také nemáš čo som zvýraznil tou červenou tak si napíš na Support tam sa ti na to pozrú ;).
 

DeletedUser91

Guest
...moje divy túto možnosť majú, tak ak ti to nepôjde môžeš body investovať u mňa...:D:D:D
 

DeletedUser595

Guest
Ja chcem tie divy všetky do jedného... neviem ako ich do toho mesta napchám, ale chcem ich. ;)
 

DeletedUser13

Guest
Aj ja by som mal rád všetky tak ako vo FoE ale proste sa to nedá a už som sa s tým zmieril.
 

DeletedUser13

Guest
Ja už mám Avatara čo som chcel a nezmením ho ani keby ma majú obesiť.
 
Hore