• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Staroveké divy

Imiris

Lesný duch
Ale narval by si :D :D ak by si to naozaj chcel :D :D len by si musel redukovať iné oné :D ja mám zatial všetky okrem bludiska, to sa mi extrémne nepáči :D
 

Shanigan

Lesný duch
No ja sa ani nesnažím "narvať divy" , načo ? Mám len tie, ktoré považujem za zaujímavé a prospešné .Ale každý podľa svojho gusta :) Pravdu povediac keby som postavila všetky divy čo už mám aktivovavé /aj keď podľa rozšírené už plním aj elementálov ,a to som len pri čarodejníkoch a drakoch / tak by som sa hýbala oveľa pomalšie, alebo by som musela dávať do hry viac eur /a tých nemám navyše / Ja som spokojná s tým čo mám .... a už dávno som prestala súťažiť s ostatnými /napr ako rýchlo dokončím event, či má viac budov z eventu ako ostatní, či sa posúvam raketovou rýchlosťou dopredu ... :p / Momentálne rozvažujem, ktorý div pri čarodejníkoch postavím ,keď sa tam dostanem ,aby bol z neho aj úžitok aj dobre vyzeral ...
 

gmail

Lesný duch
No ja sa ani nesnažím "narvať divy" , načo ? Mám len tie, ktoré považujem za zaujímavé a prospešné .Ale každý podľa svojho gusta :) Pravdu povediac keby som postavila všetky divy čo už mám aktivovavé /aj keď podľa rozšírené už plním aj elementálov ,a to som len pri čarodejníkoch a drakoch / tak by som sa hýbala oveľa pomalšie, alebo by som musela dávať do hry viac eur /a tých nemám navyše / Ja som spokojná s tým čo mám .... a už dávno som prestala súťažiť s ostatnými /napr ako rýchlo dokončím event, či má viac budov z eventu ako ostatní, či sa posúvam raketovou rýchlosťou dopredu ... :p / Momentálne rozvažujem, ktorý div pri čarodejníkoch postavím ,keď sa tam dostanem ,aby bol z neho aj úžitok aj dobre vyzeral ...



ahoj Shani - urcite si postav draci chram a vylepsi ho maximalne ako budes moct - je to zatial asi najlepsi div celkovo - hlavne dava kopec many-za pouzitie kazdeho kuzla a tym si urcis, kedy si tu manu "vytiahnes" takze zaroven mozes zabranit jej rozpadu cez noc ;)
 

DeletedUser595

Guest
Aká pekná živá debata :D. Mne sa páčia všetky, sú zaujímavým spestrením a oživením mesta, preto ich chcem všetky. V tomto prípade je efekt druhoradý. @Fleur idem na návštevu, ak dovolíš ;)
 

Fleur

Lesný duch
no ja by som ich napchal ale niektoré nechcem :D napríklad také prepadlisko je pre mňa úplne zbytočné keď mám veže blahobytu

ja som celý čas odmietala prepadlisko (hlavne kvôli vzhľadu) :D aj knihu som nemala a odkedy ich mám už mám 2 dielne na odpis :D časom snáď aj viac a ušetrím parádne miesto ;)
 

Imiris

Lesný duch
Tak ja každý div vždy staviam miesto nejakej inej budovy :D takže miesto mi nechýba :D výnimky sú asi len enar a maják, tie sa mi proste tak páčia, že ich musím mať, ich využitie je užitočné, hoci by som nemala problém hrať aj bez nich :D
 

DeletedUser1056

Guest
Mam dotaz. Ktore divy davaju akych avatarov?? Da sa to niekde vyhladat??
Dakujem
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Mna by potesilo, keby sa VB do divov susedov, dali vkladat aj cez mobil a tak isto, aby bolo cez mobil vidiet aj kopie divov v skalach.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
mňa by potešilo keby bola tá slávna apka aj na Windows Phone (nie všetci chcú pofidérny android)
Nemyslím, že by niekto vyvíjal hru pre Windows Phone, keď podľa Microsoftu končí jeho podpora 10.12.2019. Je to neperspektívny system a Microsoft sám uvádza, aby užívatelia prešli na iOS alebo Android telefóny ;)
 
Hore