• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Dagmarka

Lesný duch
Na bete bola spustená..
Věž věčnosti

spire_reward_chest_wide.png


Väčšina základných informácií o veži bola popísaná v 5. sneak peeku tu. Na bete sa jedná o testovaciu fázu, ktorá je spustená zatiaľ čo sa na funkcii ešte stále intenzívne pracuje.

Na obrázkoch nižšie je možné vidieť nový spôsob boja (rozdeleného do niekoľkých vĺn) a taktiež novú mini-hru s vyjednávaním:
spire_unit_selection_mobile.png

spire_diplomacy.png

Na bete má byť údajne vykonaných ešte niekoľko testovaní tejto funkcie, preto zatiaľ nie je známy termín jej príchodu na náš server.

Cestou na vrch veže budeme odomykať odmenové truhly, z ktorých budeme získavať rôzne odmeny - požehnání na mince, zásoby, portálové bonusy a pod., diamanty, kouzelné obytné budovy, kouzelné dílny, úlomky kouzel a spojovací činidlá, zesilovače a ďalšie.
Okrem týchto odmien budú k dispozícii aj úplne nové - zatiaľ neobjavené v Elvenare - nové budovy súčasťou nového setu:


Sada měsíční knihovny.
spire-set-a.png

 

Imiris

Lesný duch
Ja som už pár stretnutí vyriešila, ale ide to tam zatiaľ len automatom a to je celkom oriešok pre volenie armády. Som zvedavá, čo urobí ten vyjednávací systém.
 

Imiris

Lesný duch
Nezvyknem veľmi hejtiť, ale toto sa im nepodarilo...boje ťažké, odmeny mi prídu stále rovnaké, aj keď sa to sťažuje. A cena na konci tretej mapky ma veľmi neohúrila.
 

Dagmarka

Lesný duch
Na bete sa testuje nový systém úloh v dobrodružstvách spoločenstiev. V tejto novej verzii je prístup ku všetkým odznakom prostredníctvom jediného tlačidla medzi úlohami:
Screenshot_3.png

Ten nás zavedie do nového okna, v ktorom môžeme sledovať progres získavania všetkých odznakov:
Screenshot_4.png
Po kliknutí na ktorýkoľvek odznak sa zobrazí jeho aktuálny progres, po jeho naplnení je možné odznak získať kliknutím na tlačidlo Claim (Vyzdvihnúť).

Taktiež došlo k zmenám v niektorých odmenách.

Odmeny v rámci tohto dobrodružstva:
(uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry)
 
Hore