• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Spätná väzba na Elvenarské hry

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči,

vedeli by ste nám poskytnúť Vašu spätnú väzba na predchádzajúcu udalosť Elvenarské hry? čo sa Vám páčilo, nepáčilo alebo čo by ste radi zmenili?

Budeme radi za každú spätnú väzbu.

S pozdravom
Elvenar Tím
 

tamara 1991

Mlčanlivý mních
Zdravím všetkých ,ktorí nám poskytujú relax v tomto uponáhľanom živote, ale zo svojich skúseností viem, že ak niektorý hráči neklamú,tak dostávajú magické takmer v každej veži, že v eventoch sa tiež niektorým darí, iný sa môžu len pozerať, aké budovy majú, pretože denná padne asi len vyvoleným, niečo nie je v poriadku,ak ani najväčšia snaha neprináša odmenu.Je mi ľúto ak sa niektorý chvália, že získali viac budov ako chceli,a niektorí ani jednu:( a to sa netýka iba mňa, počúvam aj ostatných, ktorý tiež nemajú šťastie.Neviem či sa vám bude páčiť, čo som písala, ale tak to cítim.Ps:.v DS máte prehnané požiadavky na niektoré odznaky:((( s pozdravom a prajem pekný deň Tami.
 

Pandoora

Šepkajúci golem
Ja by som Elvenarske hry urobila ako úplne iný typ eventu: Zmenila by som spôsob robenia úloh.
Napríklad: Je cesta, ma truhlice po otvorenie jednej truhlice sa objaví zoznam úloh, ktoré treba splniť ( 8-10 úloh, vyrob, získaj atď. ...) + Bonusová nepovinná úloha ( odmeny za každú truhlicu samostatne po splnených úloh + odmena za bonusovú úlohu )
Truhlice sa menia náročnosťou od prvej k poslednej. Môže byt napríklad celkovo 15 truhlíc a posledne tri medailové (bronzova, strieborná, zlata).
A keďže to sú elvenarske hry, '' cesta od štartu až k cieľu'' by bola niečo, ako štafeta pri behu, truhlice ako vlajky/méty, urobiť to na štýl starovekej olympiády, keď už to majú byt Elvenarske Hry s medailami.
 
Hore