• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Sfusovana urychlena vyroba

DeletedUser489

Guest
Rano sa lognem a pozeram, ze vyroba ma byt 3x rychlejsia a mam ju rychlejsiu. Super napad !
(scrollujte dokonca)
e.JPG


Lenze... prakticky hned sa nam zacali mnozit spravy o hracoch, co tuto moznost nemaju. Tak to prosim spravte, nech si mozu dobry napad uzit aj ostatni.

f.JPG
 

DeletedUser127

Guest
Ak sa "nejedná o chybu" prečo to teda nenabehlo? Môžem dostať k tomu nejaké info?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
tak ako pri vsetkych specialnych akciach iba vyvoleni to dostavaju
ja to nemam tiez

tato ponuka je v testovacom rezime, niekolko stastlivcov si ju moze vyskusat, ak vsetko pojde ako ma a odstrania sa bugy, bude pristupna pre vsetkych v buducnosti
 
Naposledy upravené :

DeletedUser489

Guest
tak ako pri vsetkych specialnych akciach iba vyvoleni to dostavaju
ja to nemam tiez

Donny... Do haja, toto snad nemyslis vazne.
Ak sa jedna o zlavu na diamanty, tak ok... nie kazdy ich kupuje a hold treba pritiahnut do hry peniazky, ale toto priamo znamena, ze hrac A moze vyrobit 3x viac veci ako hrac B bez ohladu na akekolvek zasluhy. Herny mechanizmus priamo nahodne diskriminuje hracov !!! Ak uz toto neni chyba tak fakt neviem co ma byt.

ps: testovanie priamo na serveroch ? a na co je potom beta server ???
 

DeletedUser127

Guest
dopisal som tam edit, snad to je viac jasnejsie
Tiež sa divím na čo je beta ak sa to testuje na "našom svete", preto sa predsa spúšťajú betatestovače aby sa neovplyvnil riadny hrací svet. Potom niekto dostane takúto veľmi slušnú výhodu a iný nie, to mi príde dosť nefér.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
na bete to bolo tiez, ale len 2 hodiny, tie bugy co sa nasli tam boli odstranene vcera, ale kedze je to novinka, treba to odskusat na vecsom mnozstve ludi a od polnoci sa mnozia dalsie nove bugy, takze asi tak, bol to spravny krok
 

DeletedUser489

Guest
na bete to bolo tiez, ale len 2 hodiny, tie bugy co sa nasli tam boli odstranene vcera, ale kedze je to novinka, treba to odskusat na vecsom mnozstve ludi a od polnoci sa mnozia dalsie nove bugy, takze asi tak, bol to spravny krok

Nastvat polku herneho sveta je spravny krok ? Ak je toto oficialna politika Inno, mali by dostat nobelovku za ekonomiu ...
 

DeletedUser127

Guest
na bete to bolo tiez, ale len 2 hodiny, tie bugy co sa nasli tam boli odstranene vcera, ale kedze je to novinka, treba to odskusat na vecsom mnozstve ludi a od polnoci sa mnozia dalsie nove bugy, takze asi tak, bol to spravny krok
Mali sa znovu testovať v priestore na tom určenom, chyby odstrániť a skúsiť znovu - tak sa to predsa robí. A na bete nie je 5 hráčov, aby im táto vzorka na bugy nestačila. Nehrám prvú hru v živote, čiže toto ozaj považujem za značne neštandardné a preto obhájiť to ako "správny krok" mi príde dosť mimo.

Veľmi slušný demotivačný krok pre x hráčov.. Asi tak by som to.
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Chápeme, že ste znepokojený ak patríte k hráčom, čo tento bonus dnes nemajú. Nakoľko potrebujeme danú novinku testovať, vybrala sa náhodná skupina. Teraz nebeží ani žiadny turnaj alebo udalosť, ktorá by týmto nejako hráčom pomohla. Ďakujeme za pochopenie.
 

Shanigan

Lesný duch
no to je super , takže sa môžem obrniť perlami a červenou farbou, lebo niekoľko hráčov určite bude zvolávať hromy blesky na tých, ktorí to máme :( A ak sa vybrala náhodná skupina, aspoň dúfam že sa vybrali aj rôzne posilnenia . Tešila som sa , že aspoň bude viac prachu, zvitkov a elixíru na mojom trhu. Ale ak okolo mňa sú len takí "šťastlivci" čo majú mramor, hodváb a diamanty, tak nech nám je boh milostivý:confused: týmito produktami už teraz je môj trh zaplavený ....:(
 

DeletedUser127

Guest
Chápeme, že ste znepokojený ak patríte k hráčom, čo tento bonus dnes nemajú. Nakoľko potrebujeme danú novinku testovať, vybrala sa náhodná skupina. Teraz nebeží ani žiadny turnaj alebo udalosť, ktorá by týmto nejako hráčom pomohla. Ďakujeme za pochopenie.

Mne by sa to nepáčilo ani keby som ten bonus dostala, lebo to zvýhodňuje istú skupinu hráčov pred inými v samotnej hre ako takej. Hráči si ten bonus nekúpili, ani sa o neho nijakým spôsobom nezaslúžili. Argument, že nebeží turnaj či event považujem tým pádom za nulový. Aj tak ďakujem za reakciu.

A Shanigan - nikto nejde linčovať hráčov čo bonus majú, minimálne môžem hovoriť aspoň za seba. Ohradzujem sa voči princípu, ty a iní čo to dostali za to nemôžte a samozrejme chápem, že ponúknutú výhodu využijete. Len ten spôsob je jemne povedané hodne nešťastný.
 

DeletedUser278

Guest
Shanigan, majú to aj hráči s inými posilneniami :) U nás v spolku to má aj prachový hráč.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ahojte,
Dony jasne napisal, ze sa jedna o TEST, aby sa vychytali chyby. Urobili to na live serveroch z dovodu vacsieho spektra hracov, kedze na Bete to zrejme nevedeli dostatocne otestovat.

Nemyslim si, ze tato nova feature bude nieco, co "nahodne" budu hraci dostavat. Skor si myslim, ze si takyto bonus budes vediet kupit za diamanty, to by davalo zmysel. Alebo je to nieco co sa uz davnejsie navrhovalo, aby hraci za svoju dennu aktivitu dostali nejaku odmenu, mozno aj toto je forma tej odmeny, uvidime ... :)

PS: A nie, ja som tu 3x zrychlenu produkciu v manufakturach nedostal ... :p
 

gufinka

Tichý rytier
Chápeme, že ste znepokojený ak patríte k hráčom, čo tento bonus dnes nemajú. Nakoľko potrebujeme danú novinku testovať, vybrala sa náhodná skupina. Teraz nebeží ani žiadny turnaj alebo udalosť, ktorá by týmto nejako hráčom pomohla. Ďakujeme za pochopenie.

Tak s tvrdením, že hráči nie sú nijak zvýhodnení si dovolím nesúhlasiť. Veď len čisto matematicky, keď si to zoberiem na výrobe jednej mojej manufaktúry na elixíry (1500 ks/3 h) tak za 16 hodín pri zvýhodnený by som mala 24 000 ks elixírov, pri štandardnej výrobe tento počet získam za 48 hod. To je podľa mňa dosť veľké zvýhodnenie hráčov. A to neberiem do úvahy posilňovače, ktoré trvajú 13 hodín, čiže za dnešný deň, si vďaka ním všetci, ktorí toto zvýhodnenie mali s tovarom riadne polepšili. A samozrejme ho následne môžu použiť v turnaji a byť zvýhodnený oproti ostatným.
Chápem, že ste to museli nejak otestovať, ale toto bolo dosť nešťastné riešenie a akurát to rozčarovalo veľa hráčov.
 

Imiris

Lesný duch
Taktiež nepatrím medzi vyvolenú partu testerov, nejak ma to netrápi. Skôr čakám, ako to bude prezentované vo finálnej verzií. Takéto urýchlovače by boli ideálne ako očarovanie alebo bonus. Pokiaľ to budú neskôr púšťať hromadne všetkým počas jedného dvoch dní, tak s tým problém nemám, ale ak budú aj naďalej robiť náhodnú selekciu, potom to už bude nefér.
 

DeletedUser595

Guest
Mňa tento bonus "postihol", šupol som posilnenie tovaru na všetky manufaktúry (aká náhoda, že má človek dovolenku :D) a sklady budú do večera pekne nadupané. Bez vykrúcania je to teda sakra dobrá výhoda oproti tým, čo to nedostali. Ale do budúcna je to rozhodne vynikajúca vec. Tvorcom za nápad palec hore. Prevedenie dosť nešťastné...ešte by som sa chcel opýtať, aká veľká je tá testovacia vzorka? Ak sa to dá vyčísliť percentami alebo nejakou absolútnou hodnotou...
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Tak s tvrdením, že hráči nie sú nijak zvýhodnení si dovolím nesúhlasiť. Veď len čisto matematicky, keď si to zoberiem na výrobe jednej mojej manufaktúry na elixíry (1500 ks/3 h) tak za 16 hodín pri zvýhodnený by som mala 24 000 ks elixírov, pri štandardnej výrobe tento počet získam za 48 hod. To je podľa mňa dosť veľké zvýhodnenie hráčov. A to neberiem do úvahy posilňovače, ktoré trvajú 13 hodín, čiže za dnešný deň, si vďaka ním všetci, ktorí toto zvýhodnenie mali s tovarom riadne polepšili. A samozrejme ho následne môžu použiť v turnaji a byť zvýhodnený oproti ostatným.
Chápem, že ste to museli nejak otestovať, ale toto bolo dosť nešťastné riešenie a akurát to rozčarovalo veľa hráčov.

Ano mas pravdu, to co tito hraci vyrobili, tak si polepsili a ano kludne to pouziju v turnaji, co je uplne v poriadku. Ale vela vyrobeneho tovaru tiez vymenia na trhu... Takze z malej vzorky vybranych hracov, ich realne profituje viac ...

Verim, ze konecne riesenie bude mat logiku a bude ferove.

Dockajme casu ako husa klasu :p.
 
Hore