• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Rozdelenie trhových ponúk

Chcete rozdelenie trhových ponúk


  • Celkový počet hlasujúcich
    14

DeletedUser13

Guest
Ahojte naša cechová spoluhráčka @Nessiii mi vnukla skvelí nápad. A to taký aby sa trhové ponuky ktoré robím dali označiť iba pre spoločenstvo. Už nie raz sa stalo že ponuky boli pobrané od iných hráčov ako ktorím boli určené a tak vznikajú iba zbytočné konflikty ktoré nie sú potrebné. A teda môj návrh znie aby som si sám vybral či chcem ponuky dať iba pre spoločenstvo alebo pre všetkých. A ešte jedna vec bolo by tiež dobré dať ponuky aj pre danú osobu ale to už nechám na vedení hry.
 

DeletedUser208

Guest
Urcite ano, aj u nas sme sa o tom rozpravali ze by bolo fajn, ak by sa dali dat ponuky len pre cech, ktore by neboli verejne, teraz to funguje tak ze pokial robim pre nejakeho hraca supervyhodnu ponuku, tak to musi bit online, a okamzite ako ju dam na trh musi aj on utekat na trh a odkliknut to, neraz sa stalo ze takuto ponuku vzal nieko iny
 

gmail

Lesný duch
po dohode to treba robit naopak - ponuknut nevyhodny obchod, ale pozor - aj tak je ferovost limitovana...pozri na wiki obchodovanie na trhu, ale oznacenie obchodu v ramci spolocenstva by bolo celkom fajn
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tu vidím trošku problém pre začínajúcich hráčov a podobne. Aj v našom spoločenstve sa dohodneme že niekto niečo potrebuje a vymení. Ale možno by sme dospeli k tomu, že by mnoho ponúk vypadlo z "globálneho" trhoviska a tí bez spoločnestva by nemali už vôbec ponuky (to už teraz je ich pomenej)
 

DeletedUser13

Guest
Ale na to slúži to spoločenstvo veď keď nie je v spoločenstve tak nemôže hrať ani turnaj a kto sa stará ?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Keď hráč začína ešte turnaj nemá, a nie veľa spoločenstiev si ho zoberie
 

DeletedUser234

Guest
Tu vidím trošku problém pre začínajúcich hráčov a podobne. Aj v našom spoločenstve sa dohodneme že niekto niečo potrebuje a vymení. Ale možno by sme dospeli k tomu, že by mnoho ponúk vypadlo z "globálneho" trhoviska a tí bez spoločnestva by nemali už vôbec ponuky (to už teraz je ich pomenej)

nemyslím si že by to bol problém, to neznamená že budeme dávať len ponuky do spoločenstva, ale že tieto ponuky budú výhodnejšie
 

Emma

Lesný duch
nesúhlasím ... nakoľko by som si nemohla potom zobrať ponuku od hráčov čo nemám v spoločenstve...
mám aj super susedov na mapke s ktorými si mením tovar pravidelne :)
 

Shanigan

Lesný duch
Tu vidím trošku problém pre začínajúcich hráčov a podobne. Aj v našom spoločenstve sa dohodneme že niekto niečo potrebuje a vymení. Ale možno by sme dospeli k tomu, že by mnoho ponúk vypadlo z "globálneho" trhoviska a tí bez spoločnestva by nemali už vôbec ponuky (to už teraz je ich pomenej)
ale tu by nešlo o to, že by sa obchodovalo len v spoločenstve. Aj ja mám susedov, ktorým odklikám ponuku, alebo opačne. Niektorí sú, niektorí nie sú v spoločenstvách. Ide ale o to, dávať "cechové" ponuky, keď vieme, že dnes pomôžem ja zajtra niekto iný z cechu mne . Prečo by mali ponuky vypadnúť z "globálneho trhu " ? Ako skôr ide o nechuť dať niečo na trh . ale zase ak tam ponuka je , tak sa to odklikne . Neviem, akoby niektorí nevedeli ako dať ponuku, alebo čo z obchodom .....
takže ja by som bola za to, keby sa v rámci globálneho trhu dali dať aj ponuky len pre spoločenstvo, alebo vybraných hráčov :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ide o to, že by hráči prestávali dávať ponuky na globálny trh a drvivú väčšinu by mali v spoločenstve.
 

Shanigan

Lesný duch
hm, možno kiwa, ale aspoň u nás sa obchoduje aj so susedmi, keďže tovaru nie je nikdy dosť :D u nás to funguje tak, že sa nakupuje tovar od susedov, často vo veľkom a potom sa to predáva ostatným zo spoločenstva. Nie všetci máme rovnaké trhy . Škoda že väčšina sa nestará o forum, zišlo by sa tu viac hlasov. sme tu viac ako keď som začínala, ale ešte je to stále málo .
 

DeletedUser351

Guest
A nedalo by sa to vyriešiť časom? napr. : Ak zaškrtnem "Len pre moje spoločenstvo" tak táto ponuka bude hodinu neviditelná pre ostatných hráčov. Po uplynutí času sa ponuka zviditelní aj pre zvyšok hráčov akoby bola práve pridaná na trh.
 
Hore