• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Prispievanie do starovekých divov

Imiris

Lesný duch
Podľa čoho zistím, že je možné ešte dostať odmenu pri starovekom dive? Je v tom nejaký systém? Záleží to nejako od druhu a levelu, prípadne ako? Aby som vopred cca vedela, či sa mi tam ešte objaví truhlička :)
 

Shanigan

Lesný duch
truhlička sa ti objaví ak si na prvých troch miestach /teda ak dávaš niekomu inému VB/ tesne pred vylepšením divu. lenže to by si musela kontrolovať ,lebo aj iní chcú odmenu :D
 

Imiris

Lesný duch
Ja si to zvyknem :) len niekedy to dáva dvom, niekedy trom, najviac som zatiaľ videla šiestim :) tak by som rada vedela podľa čoho to je :) Lebo občas napríklad na poslednú chvíľu neviem, či sa oplatí prispieť alebo už nie, keď chýba len pár bodov.
 

Shanigan

Lesný duch
No teraz čítam vo wiki, že to koľkí budú odmenení a aké budú odmeny závisí od úrovne starovekého divu .ale rozvinuté to tam nie je :D Ja osobne som sa o to nikdy nestarala doteraz, ale je pravda, že VB dávam v cechu a tam si to vraciame navzájom . a ak príde odmena je to bonus navyše :p
 
Naposledy upravené :

Imiris

Lesný duch
My sa zasa zvykneme na konci upozorniť, ak sú voľné odmeny a aj preto by sa mi to hodilo vedieť :)
 

sisaja

Mlčanlivý mních
Ahoj, chcela by vedieť ako zistím kam všade som prispela. Prispela som do nejakých starovekých divov, a chcela by som dať viac ale neviem si spomenúť komu som prispela. Je niekde nejaký zoznam (ako je to vo Foe)? Ďakujem za odpoveď.
 

Shanigan

Lesný duch
to ale máte veľa VB :) ja sa snažím písať si ,teda mimo cech, ale potom vždy niekde zapotroším lístok . Zoznam by sa zišiel, len neviem či by to hra zvládla... dosť zadrháva už pár týždňov a to čistím PC doslova denne :(
 

Shanigan

Lesný duch
no práve kiwa si z nás robí srandu, ktovie kto to je naozaj, teda ja som zvedavá :) Kiwa , dozvieme sa to niekedy ?
 
Hore