• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Pretvorenie úlomkov rún

Páči sa vám tento nápad ?

  • Nie, nepotrebujem to.

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    13
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13

Guest
Ahojte, dostal som jeden nápad.

Neviem ako vám ale mne už ide po krk keď dobývam provinciu a za odmenu dostanem už po 70x takú istú nepotrebnú runu. A tak ma napadlo čo s tými nepotrebnými runami robiť ? Jednoducho ich náhodne Pretvoriť na takú runu ktorú ešte nemám. A fungovalo by to takto: Zobral by som dajme tomu 4 (Samozrejme číslo môže byť ešte vyššie, nižšie to nezáleží na mne ;) ) úlomky runy z kryštálového majáka a náhodne by sa pretvorili do runy takého Divu ktorý ešte nemám skompletizovaný (to znamená že mi minimálne jedna runa chýba na dokončenie Divu) napríklad Horská budova s tým že keď od kliknem ten fragment runy stále môžem dostať rozbitý úlomok. S tým by sa aspoň trochu vyriešil problém s preplnením skladom rún.

Čo na to poviete ? Prosím vyjadrite sa a hlasujte :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

*Hawkins*

Lesný duch
ja si runy kupujem kedže to je asi jediná vec na ktorú sa pre mňa oplatí minúť diamanty, takže ja takúto zmenu moc nepotrebujem, a kedže teraz z turnajov padajú aj runy do divov ktoré nemám ešte odomknuté vo výskume mi ušetrí nejaké diamanty :D
 

DeletedUser13

Guest
Tak to máš väčšie šťastie ako ja ja asi tak 70% rún dostanem Maják a Kláštor mníchov.
 

*Hawkins*

Lesný duch
treba získavať checkpointy v turnajoch :D z tých padajú aj úlomky do divov ktoré nemáš vyskúmané, dúfam že to tak aj nechajú a nezmenia to
 

DeletedUser13

Guest
No áno no toto je moje skromné šťastie na runy
01b43d01ac4543e381f8a6ce7f0fd7b7.png

A to mám dobitých 295 Provincií :D
 

DeletedUser13

Guest
No tak vidíš nie si na tom tak zle ako ja však prvé 4 divy to dokazujú.
 

DeletedUser

Guest
Sander, a nebolo by to potom príliš jednoduché, keby si si sám zvolil akú runu chceš? :)

Reálnejšie vidím takú verziu, že 3 runy skombinuješ a náhodne ti padne 1 runa.
Ale ako nápad nie je zlý ;)
 

DeletedUser13

Guest
Zle si ma pochopil to bol uvedení ako príklad ja nechcem aby to bol konkrétne mnou vybraní Div.
Ale aby to bol Div ktorý ešte nemám skompletizovaný to znamená že mi minimálne jedna runa chýba.
Ak som to zle napísal tak to pre formulujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Zasa až takú srandu s toho nerob :D
Určite viem že taký návrh by sa tvorcom najviac pozdával ale nám hráčom nie :).
 

Shanigan

Lesný duch
treba získavať checkpointy v turnajoch :D z tých padajú aj úlomky do divov ktoré nemáš vyskúmané, dúfam že to tak aj nechajú a nezmenia to
no moc nie :) mne väčšinou padajú také ,ktoré už mám komplet ,alebo také aké ešte nemám vyskúmané,ale mám také čo vyskúmané mám, ale runy nie a nie padnúť :( . Sklad rún je síce nie je preplnený nepotrebnými runami /veď +25-35 rún nie je veľa / ale miesto nich by sa zišli potrebné :p . síce nemám postavené všetky divy, ale preskúmané ich mám dosť /miesta je málo a postavenie je drahé, tak čakám kým dotrpaslíčim :D /.
takže sanders tvoj nápad oceňujem :)a podporujem .
 

DeletedUser13

Guest
6bfda3ee0e9546958035505a7c758100.png

No u mňa je to bieda ;) ako vždy až jedna runa a aj to do zamknutého Divu. A to je ešte tá lepšia varianta
 

gmail

Lesný duch
sposob pretvárania run by bol asi dost zlozity, to uz by rovno mohol byt na trhu nejaky sposob zameny :)
 

DeletedUser13

Guest
Prečo by mal byť zložitý ? :eek: nemôže byť pre nich tak ťažké spraviť na to algoritmus.
Však sa stále šťúrajú do vyvažovanie bojov a pridávajú upravujú vkuse dačo to je určite 100x ťažšie.
A obchodovanie by určite neprešlo to ti píšem dopredu.
 

gmail

Lesný duch
no hej - ak by si zadal poziadavku na potrebnu runu a automaticky by stiahlo urcity pocet z ktorychkolvek nadbytocnych run...to by slo - ale urcite by to riadne "predrazili" :D pochybujem, ze by dovolili skladat runy z nami vybranych ulomkov....- ved potom by sa diamanty prilis setrili:p
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore