• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

populácia

DeletedUser321

Guest
Mám problém s populáciou... klasicky som zahájila výrobu a vypla som to populácia cez 400 v pluse cca. po určitej dobe som išla pozbierať výrobu a populácia -480. klasika vypla zapla -280. o hodinu -270. asi miliónkrát som to vypla a zapla, dokonca aj prihlásila a odhlásila stále -270... má ten ešte niekto ten problém...
 

DeletedUser13

Guest
Ahoj prvú otázku čo sa ťa spýtam máš zlatú priepasť alebo iné divy čo ti dávali populáciu ?
Lebo ak áno tak dnes došlo k aktualizácií všetkých divov a ak si v začiatkoch hry a div máš na malej úrovni tak mohlo dôjsť že ti ten div dáva menej obyvateľov ako ti dával. Vyjadri sa ak to nie je ten problém tak na to určite prídeme ;)
 

gmail

Lesný duch
pls, bude na wiki dake doplnenie (napr. ako div fungoval pri tom-ktorom stupni a ako funguje po aktualizacii?...alebo tu na fore? moc nerozumiem tomu prepocitavaniu zasob z HB :(
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Určite bude :) dúfam že čo najskôr. Ešte tam robíme drobné úpravy ale malo by byť ešte celkové prepracovanie divov, takže verím že to tam bude :)
 
Hore