• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Oznacit vsetko naraz?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser138

Guest
Moj navrh by bol nasledovny: Dajme tomu ze mam 10 dielni a nechce sa mi na kazdu z nich klikat osobitne a zadavat co ma vyrabat. Takze by mohla existovat funkcia vdaka ktorej by som ten ktory druh budovy (ci uz dielne, manufaktury, vojenske...) oznacil naraz vsetky, pripadne naraz niekolko z nich, hm?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Z jedného hľadiska by to bolo podstatne zjednodušené vo výbere zdrojov, ale!
Môžeš mať plný sklad a mohlo by to zblbnúť, pri plnení eventov si niektorí hráči dopredu dajú robiť zásoby aj 2 dňové a pod lebo vedia že podobná úloha príde a keby na to nechtiac klikni to by bolo smútku. :D
 

DeletedUser138

Guest
Z jedného hľadiska by to bolo podstatne zjednodušené vo výbere zdrojov, ale!
Môžeš mať plný sklad a mohlo by to zblbnúť, pri plnení eventov si niektorí hráči dopredu dajú robiť zásoby aj 2 dňové a pod lebo vedia že podobná úloha príde a keby na to nechtiac klikni to by bolo smútku. :D
Neviem ci si rozumieme... ja by som to spravil tak ze by bolo na vyber, bud vyrabat jednotlivo tak ako teraz, kazdy podnik zvlast, alebo by si prost eoznacil vsetky toho typu naraz... uz kto by si co zvolil. Vies? :D... inak mne sa 2x po sebe stalo ze som si dal v evente dopredu vyrabat kuzla a nechtiac som si ich odklikol... to bolo smutku :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore