• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Okamžitosti?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Drahí hráči, viacerí z Vás vyjadrili nespokojnosť s novým názvom predmetov.
Rád by som Vám vyhovel v preklade tejto položky. Aby sme sa teda dohodli aký názov by to mal byť, prosím Vás o spoluprácu a o komentár ako by ste vy radi nazvali danú položku.

Pripominám:
V tejto chvíli sú v hre tri druhy:
  • Mincový dážď: Doplní určitú časť z kapacity Vášho skladu mincí
  • Zosilovač: zníži čas v rôznych herných funkciách (výstavba, výroba, výcvik prieskum)
  • Neočakávané zásoby : Doplní určitú časť z kapacity Vášho skladu zásob

Neskôr spravím anketu a vyberieme ten najlepší ;)
 

DeletedUser13

Guest
1.Bleskovky
2.Boostre
3.Bonusy
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Podla mňa najvhodnejšie slovo je jednoducho BONUSY
Lebo to vystihuje všetko s tých 3 odmien momentálne čo sa dajú získať + určite to nie sú jediné a posledné 3 veci.
 
Naposledy upravené moderátorom:

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ahojte,
Myslím, že najvýstižnejšie sú "Bonusy".

Keď sme už ale pri tej angličtine a prekladoch, čo tak zvážiť aj preklad:
1. "Mincový dážď" => "Zlatý dážď"
2. "Zosilovač" => "Urýchľovač"
 

gmail

Lesný duch
ludia si uz zvykli volat vsetko co je + bonusy, ale ak sa to niekomu zda malo sk :cool: a ma to oznacovat nieco co sa na nas zosype z cista -jasna, tak mozme dat hlasovat o typicky slovensky nazov :D
 

axa11

Lesný duch
Ach jaj zase neprehánajte požehnania zázraky čo sme v kostole ?:D Slovenský preklad neexistuje v preklade jednoslovne a zase netreba všetko poangličtené ,ani zase afektívne aby to vyzeralo akože efektívne :DPreklad by mal znieť Bonusy pre okamžité použitie,ale je to asi pridlhé :)
 

Shanigan

Lesný duch
axa11 :D požehnania nemajú s kostolom veľa :) ono je to slovíčko na ženskú silu , ktorá pomáha,a utišuje :) mno a myslím, že pri týchto okamžitostiach to sedí :) pomáha získať mince a zásoby rýchle, ak to potrebuješ a utišuje zlosť, že nie si schopný ich sám vyrobiť a získať prácou hneď a teraz :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore