• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

O susedskej vypomoci

Paci sa Vam napad?

  • Ano

    Hlasy: 10 100,0%
  • zbytocne

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    10
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser138

Guest
Moj napad je nasledovny: Tlacidlo, po kliknuti ktoreho sa mi otvori zoznam budov, ktore mozem hracovi kliknut ktory by tiez obsahoval symbol toho, na ktorych budovach ma kuzlo a budovy ktore uz su vyklikane by boli odlisene od tych, ktore su este volne.
Napadlo ma to ked som zase hladal chatrc stavitela u jedneho z vacsich hracov...
 
Naposledy upravené moderátorom:

gmail

Lesný duch
ja uz tiez dlho rozmyslam nad moznostami, ktore by sprehladnili a zrychlili susedsku vypomoc- toto by bolo super
 

DeletedUser300

Guest
Akurat vcera som nad tymto presne rozmyslal, ze by to bolo dobre zaviest.
 

DeletedUser

Guest
možno vývojári by považovali toto riešenie za príliš výhodné a moc by som zrýchlilo hru ...
Ja by som tvoj nápad upravil tak aby to tlačidlo tam bolo pre rýchlejšiu susedskú výpomoc... ale aby to malo aj nevýhodu ... motivovalo by to náhodnú budovu a nie konkrétnu ktorú chceš. Neviem toto je môj názor iba
 

hajka

Šepkajúci golem
Možno by to aj bolo jedno aká budova by to bola,ale zrýchlilo by to hru pri 300susedoch strávim 1,5h a čas je drahý
 

*Hawkins*

Lesný duch
zrýchlilo hru? :D to tu mám sedieť 4 hodiny denne aby som si všetko porobil? to je načo dobré....to že spomalujú postup v hre skor len odrádza hráčov, stačí sa pozrieť na orkov :D už som mal halucinácie z toho množstva húb čo som musel vyprodukovať
 

DeletedUser148

Guest
možno vývojári by považovali toto riešenie za príliš výhodné a moc by som zrýchlilo hru ...
Ja by som tvoj nápad upravil tak aby to tlačidlo tam bolo pre rýchlejšiu susedskú výpomoc... ale aby to malo aj nevýhodu ... motivovalo by to náhodnú budovu a nie konkrétnu ktorú chceš. Neviem toto je môj názor iba
Takto to funguje vo Forge of Empires súsedská pomoc tam trvá naozaj chvilku ale motivuje náhodné budovy :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore