• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Neaktivny veliteľ ??

7Mateo7

Mlčanlivý mních
Ak je veliteľ neaktívny viac ako rok dá sa vyhodiť zo spoločenstva alebo je iná možnosť ???
 
Nedá. Ani zástupca veliteľa nemá právo zmeniť jeho status. Veliteľ nesmie opustiť spoločenstvo. Veliteľ môže menovať ineho veliteľa a tým sa automaticky stane zástupcom veliteľa. Kedže nám začali výhody, rozpustiť spolok a založiť nový je hluposť. Tak ostáva len skúsiť na hernú podporu či môžu zmeniť jeho status na -člen- a určte niekoho ineho kto bude mať status - veliteľ-. Ovšem či to umožnia zistíš až ked im napíšete. Najlepšie asi Zástupca veliteľa ktorý by to prevzal.
 
Ak máte veliteľa neaktívneho, viete nám napísať na hernú podporu a my vieme iného hráča nastaviť ako veliteľa.
Treba na fóre mať anketu, koho členovia chcú aby sa zvolil, a výsledok ako screen poslať na hernú podporu.
 
Naspäť
Hore