• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Neaktívni hráči

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Ahojte, mám dotaz. Tak ako máme funkciu presúvania sa na mape, pokiaľ sme medzi neaktívnymi hráčmi, dalo by sa nejako presunúť preč dlhodobo neaktívnych hráčov? Ja napr. som na svojej mape spokojná, ja sa presúvať nechcem. Ale aj tak mám okolo seba dosť dlhodobo neaktívnych hráčov a zaujímalo by ma, či by sa dalo niečo robiť aj s nimi, odsunúť ich niekde na okraj mapy alebo tak... Ď.
 

DeletedUser229

Guest
Chcelo by to nejako nahlasovat sem Cislo poradia a Meno toho hraca, aby si to pozrela podpora a mu napisala Email nech aspon vedia ci ten hrac je a bude hrat alebo co s tym. Takto zaberaju miesto a okradaju hracov o suroviny,miesto a cas. Naslasovanie Miesta viem ze sa v rebricku meni, tak preto aby to mali kde hladat. Viem ze nie kazdy hrac ked skonci akoze hru sa aj po odstupe casu prihlasi. Ale ten Email by mal byt kontrolovany aspon odpoved do 2mesiacov a porucal by sa. Tot moj nazor.
 

DeletedUser13

Guest
To by bolo zdĺhavé a už vidím to mizivé % ľudí čo by aj odpísalo na daný email.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Toto by mohol systém robiť automaticky. U každého hráča bude určite zaznamenaný čas posledného prihlásenia. V prípade neprihlásenia sa aspoň 2-3 mesiace, by bol z mapy odstránený (jeho miesto by obsadil aktívny hráč). Tým pádom by boli na mape viditeľní iba aktívni hráči. V prípade, že by sa po nejakom čase opať prihlásil, bol by na mapu opäť pridaný, no na jej okraj.
 

DeletedUser

Guest
Ako písal SANDER, tento návrh alebo možnosť bola podaná. Diskusiu o tejto téme môžete sledovať TU. Práve preto považujem táto téma bude uzamknutá a presunutá do archívu .
Ďakujem za pochopenie.

Praje príjemnú hru naďalej.
Váš moderátor fóra
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore