• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Spoločenstvá Monument "boostre" divov spoločenstva

Vidíte v tom vylepšenie a atraktivitu/z atraktívenie hry?


  • Celkový počet hlasujúcich
    7

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Ahoj,napadla ma taká vec čo s prebytkom rún ako ich využiť.Takže takto:
Každý máme kopu rún ktoré sa nedajú využiť.Monumenty by boli vlastne zosilovače divov ktoré by sa vylepšovali miesto bodmy výskumu runami a efekt by bol pre každého člena spoločenstva.Je to takí holý hrubý náčrt,ale dostatačne vykreslený snád.Myslím,že to nieje zlý nápad ani návrh .
 
Naposledy upravené :

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Videl by som to tak,že asi až prehnane moc run by na to bolo treba ale nechal by som to na vývojarov a samozrejme sa musia aj hráči vyjadriť.Tak ma napadla myšlienka,to dať navyšovanie urovní takím istím počtom rún kolko treba bodov výskumu k danému divu.Viem že je to premrštene moc,ale jedná sa o booster/zosilovač divu a je to na,. lepšie povedané ma byť dlhu trať,ako aj bude."BONUS" by som prenechal radčšej na vývojarov kedže by šlo o zasadný zasah v hre a rozne divy dávaju rozne bonusy a niečo tu sypať len tak od brucha bezhlavo nechem,no mali by byť približne adekvátne.Ak by nejaký hráč odyšiel zo spoločenstvaa runy ktoré vložil do "monumentov" by sa odrátali,ale iba z tých v ktorích nieje dokončená úroven a tie by mohli byť hráčovi vrátené.Bonus by mali hráči z daného monumentu len keby mali postavený k nemu v meste div.
 
Naposledy upravené :

Lucienne

Mlčanlivý mních
Pekné napísané, ale to s tým hráčom by som neriešila, je jeho chyba keď odíde a možno odíde do lepšieho, kde sila spoločenstva bude vyššia.
Tak isto ako keď likviduješ div, alebo event budovu naspäť nedostaneš žiadnu cenu útechy, je to len vlastné rozhodnutie.
 

Arnwald

Tichý rytier
Pekné napísané, ale to s tým hráčom by som neriešila, je jeho chyba keď odíde a možno odíde do lepšieho, kde sila spoločenstva bude vyššia.
Tak isto ako keď likviduješ div, alebo event budovu naspäť nedostaneš žiadnu cenu útechy, je to len vlastné rozhodnutie.

Pri búraní rozostavaného divu (na 1. úrovni) sa runy vrátia. Ale tiež by som s tým nemal problém, ak tie runy prepadnú.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Pekné napísané, ale to s tým hráčom by som neriešila, je jeho chyba keď odíde a možno odíde do lepšieho, kde sila spoločenstva bude vyššia.
Tak isto ako keď likviduješ div, alebo event budovu naspäť nedostaneš žiadnu cenu útechy, je to len vlastné rozhodnutie.
aj keď hráč opustí spoločenstvo počas turnaja, veži večnosti ale dobrodružstva spoločenstiev, nedostane odmeny, ktoré ako spoločenstvo získa :)
Takže touto možnosťou by som tiež nezaoberal.

Určite by bolo dobré spraviť niečo s toľkými runami :D
 

DeletedUser1213

Guest
Píšeš monumenty, koľko a aká postupnosť? Do jedného by sa vkladali runy z jedného divu alebo všetky zbytočné?
 
Hore