• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Mince za tovar

Uvitali by ste ak by obchodnik vykupoval tovar za mince?


  • Celkový počet hlasujúcich
    10
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser208

Guest
Tak mi napadlo, nebolo by mozno zle aby sa dalo zamienat u obchodnika aj reverzne, cize ked sa da nakupovat tovar za mince, preco by obchodnik nemohol vykupovat , napriklad za 50% z toho za co to predava
 

DeletedUser208

Guest
No neviem ci az taky dostatok, neustale cosi vylepsujem, skumam provincie, cely den ide 3h vyroba. Hlavnu budovu mam vylepsenu ako sa da, kazdy den odklikam kazdeho koho mozem, a aj tak mam malo minci,
 

DeletedUser148

Guest
mne sa už tiež pár krát stalo že som mince vôbec nemal, občas keď nieje čas obehávať susedov pár dní po sebe tak mince dojdu , a vtedy by táto možnosť nebola zlá :)
 

DeletedUser208

Guest
Si myslim ze by to nemal bit nejaky velky problem pre vyvojarov to nastavit, si myslim je je viac hracov, ktory maju sem tam problem z mincami
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nemyslím si, že niečo také v budúcnosti bude. V neskoršej fáze hry, základné suroviny moc nevyužívaš, skôr tie od "spriatelených rás".
 

DeletedUser229

Guest
vsetko sa da, to nie je pravda len clovek od nepamati si vsetko chce zlahcit. Ked predam budovu sa mi mince,kultura, proste vsetko co tam bolo predtym nahadzane sa mi vrati spat do inventara. tak preco nie, za pokus to stoji.
 

DeletedUser208

Guest
Kiwa, no nebude ak to tim hore niekto neukaze/nepovie, a na to mas dosah ty
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore