• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Koľko máte provincií ?

DeletedUser13

Guest
Podeľte sa koľko máte provincií pri vašich stávajúcich bodoch a ako ste ich získali. Radšej bojujete alebo obchodujete ? Koľko má aktuálna nepriateľská armáda jednotiek ? A ak vyjednávate koľko vás stojí 1/8 provincie ?

Ako príklad uvediem seba.
Tak ja mám aktuálne 145022 bodov a mám 296 provincií ktoré som prevažne vyjednal. 1 vyjednávanie ma stojí
aaaf6633f5d84a96969b49ad3da9d973.png

a to nie je ešte najdrahšie vyjednávanie ale iné nemám k dispozícií.
A čo sa armády týka tak som na tom takto
47596cab506e4279b103025a51b5a359.png
512ae7a6d2c54fa8b68d1263ce5695ac.png


A teraz ste na rade vy ;)
 

Lunata

Ukecaný paladin
no dobre, tak ja prispejem svojim štádiom :)
308 otvorených provincií
a tie body - to nijak nesúvisí s provinciami, tak to sem nebudem dávať, si môžete na základe nicku vyhladať...
ja už odkedy zmenili boje a dali orkov do vyjednávania tak je to ťažké a vyjednávam už asi všetko, lebo nedá sa to bojom vyhrať.. :/ čo ma mrzí, lebo ja som rada bojovala, bola to haluz, ale teraz je to deštrukcia
 

gmail

Lesný duch
ja mam 97 "objavenych" susedov... a kedze velim len samovrazednemu komandu (ktore nastupi a bleskovo je mrtve), poctivo vsetko vykupujem...urcite ma caka kariera vyjednavaca:(...hram od konca oktobra, ale boje boli pre mna uz od zaciatku kamikadze misie...som velmi mierumilovny elf-co ste si uz z mojho ilustracneho fota urcite vyvodili:cool:
 

hajka

Šepkajúci golem
234otvorenych,ale niekedy sa aj boje dajú vybojovať,niečo vykupujem.Len vylepšiť svojich bojovníkov a pôjde to.Na vykupovanie dosť drahé,....
 
Naposledy upravené :

hajka

Šepkajúci golem
je ťažké posúdiť ,lebo je tu veľa premenných,nielen vyskúmané provincie,ale aj aké divy postavené a vylepšené,všetko čo vplýva na veľkosť a silu vojska,tak je to u každého iné.
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
289 získaných provincií +49 preskumaných ktoré ma čakaju na prejdenie aby som mohol poslat prieskumníka.
 

Shanigan

Lesný duch
No provincie, práve začínam mať strašnú zlosť. Nemám vykúpených veľa provincií ,momentálne len nejakých 130 ak si dobre pamätám. Nezaoberala som sa tým veľmi, ale začínam čím viac pociťovať nedostatok miesta tak som sa vrhla na provincie a ejhľa až teraz som zistila skutočnú nepríjemnosť toho že som na kraji mapy /za mnou pustina ,podo mnou sem tam nejaké pevnosti, ale aj v tých sa strieda posádka dosť často a sú to nováčikovia vačšinou / ,aktívny hráči sú skôr na ľavo odo mňa . Lenže na to aby som tým smerom otvorila provincie, už potrebujem orkov , ale ja som ešte len pri trpajzlíkoch :( síce dole a napravo nechcú orkov pri otváraní provincií, ale je tam pusto, nikde nikto, takže žiadne obchodovanie alebo spolupráca.... no nemám ja smolu ? a áno mám povolené presunutie, ale som stále tam kde som a ani nikto z okolitých hráčov/čo sú aktívny / sa nepresunul inde ... takže presuny ani neboli ?
Pravda, že zase neviem , či medzi aktívnymi hráčmi by som nepotrebovala orkov aj pri otváraní provincií naľavo a dole :D hm... čo ak by to bol skok z dažďa pod odkvap ? :D
 

MajaR

Lesný duch
máš ešte vypnutý presun ? alebo zapnutý ? ak áno tak nechápem že ťa to stále nepresunulo medzi aktívnejších hráčov, nechápem že si stále na kraji
 

Shanigan

Lesný duch
mám zapnuté povolenie na presun . už som to párkrát kontrolovala . asi ma nepovažujú za aktívnu hráčku :confused:
 

MajaR

Lesný duch
Tak by som sa na to určite pýtala adminov, veď sa písalo že by to malo presúvať. To je o ničom keď si stále na okraji...asi to nefunguje
 

DeletedUser234

Guest
Shani aj ja som na kraji ale nie je to až tak zlé, tie prázdne provincie ti aj tak dávajú mince síce polovicu ale vyzbieraš ich rýchlo, len poklikáš na mape, a nikde nie je napísané že keď aj budeš na mape v strede a okolo seba plno hráčov, aj tak väčšina bude neaktívnych alebo začiatočníkov

ja mám 260 preskúmaných provincií a na elfov potrebujem len 190, u mňa je preskúmavanie provincií prvoradé, veď preskúmanie jednej provincie teraz u mňa trvá 35 hodín
 

Shanigan

Lesný duch
Peťo tiež pravda, ani mi tak o mince nejde. skôr o obchod. Nebyť vás tak toho veľa nenaobchodujem. A na provincie sa musím aj ja upriamiť viac ako doteraz :) priestoru je stále málo pre budovy .
 

gmail

Lesný duch
peter - s tymi neaktivnymi provinciami mas svatu pravdu-clovek sa tesi, ze ma okolo celkom pokrocilych susedov, ale potom prides na to, ze 2/3 uz nehraju a nakolko mesto dosiahlo urcity stupen pokroku, tak ani pri uplnej necinnosti sa mesta nezrusia, mozno by bolo fajn keby ten presun miest bol efektivnejsi a presuvalo sa v kratsich casovych intervaloch podla aktivity hracov.....neaktivnych-aj keby velmi pokrocilych by to mohlo skratka presunut do zony "sumraku" a Shanigan - pozeram na mape-ty si vazne az kdesi....strasne daleko:eek:
 

DeletedUser234

Guest
tak je, na ľavo odomňa už nie je nikto, ale pár hráčov okolo mňa je aktívnych ...
 

hajka

Šepkajúci golem
No provincie, práve začínam mať strašnú zlosť. Nemám vykúpených veľa provincií ,momentálne len nejakých 130 ak si dobre pamätám. Nezaoberala som sa tým veľmi, ale začínam čím viac pociťovať nedostatok miesta tak som sa vrhla na provincie a ejhľa až teraz som zistila skutočnú nepríjemnosť toho že som na kraji mapy /za mnou pustina ,podo mnou sem tam nejaké pevnosti, ale aj v tých sa strieda posádka dosť často a sú to nováčikovia vačšinou / ,aktívny hráči sú skôr na ľavo odo mňa . Lenže na to aby som tým smerom otvorila provincie, už potrebujem orkov , ale ja som ešte len pri trpajzlíkoch :( síce dole a napravo nechcú orkov pri otváraní provincií, ale je tam pusto, nikde nikto, takže žiadne obchodovanie alebo spolupráca.... no nemám ja smolu ? a áno mám povolené presunutie, ale som stále tam kde som a ani nikto z okolitých hráčov/čo sú aktívny / sa nepresunul inde ... takže presuny ani neboli ?
Pravda, že zase neviem , či medzi aktívnymi hráčmi by som nepotrebovala orkov aj pri otváraní provincií naľavo a dole :D hm... čo ak by to bol skok z dažďa pod odkvap ? :D
ak by ťa aj presunuli na otváranie provincií budú tie isté nároky podľa mňa to záleží len od vzdialenosti od tvojej provincie aj ja som si to užila v niektorých boli orkovia a niekde ešte nie ,ale už som za vodou.....len orkovia sú pre mňa nuda
 

Shanigan

Lesný duch
hajka veď práve to je sranda . Vodorovne som rovnako ďaleko na ľavo aj napravo . Ale naľavo to chce orkov napravo, kde je pustina nie :D Zatiaľ ani smerom hore ani smerom dole čo je tiež rovnako ako vodorovne tiež nie... mno asi sa budem tam presúvať , nejaký hráči sa tam vyskytujú :)
 

DeletedUser394

Guest
No provincie, práve začínam mať strašnú zlosť. Nemám vykúpených veľa provincií ,momentálne len nejakých 130 ak si dobre pamätám. Nezaoberala som sa tým veľmi, ale začínam čím viac pociťovať nedostatok miesta tak som sa vrhla na provincie a ejhľa až teraz som zistila skutočnú nepríjemnosť toho že som na kraji mapy /za mnou pustina ,podo mnou sem tam nejaké pevnosti, ale aj v tých sa strieda posádka dosť často a sú to nováčikovia vačšinou / ,aktívny hráči sú skôr na ľavo odo mňa . Lenže na to aby som tým smerom otvorila provincie, už potrebujem orkov , ale ja som ešte len pri trpajzlíkoch :( síce dole a napravo nechcú orkov pri otváraní provincií, ale je tam pusto, nikde nikto, takže žiadne obchodovanie alebo spolupráca.... no nemám ja smolu ? a áno mám povolené presunutie, ale som stále tam kde som a ani nikto z okolitých hráčov/čo sú aktívny / sa nepresunul inde ... takže presuny ani neboli ?
Pravda, že zase neviem , či medzi aktívnymi hráčmi by som nepotrebovala orkov aj pri otváraní provincií naľavo a dole :D hm... čo ak by to bol skok z dažďa pod odkvap ? :D
Hmm...ono ja nejak ani neviem nato stále prísť, koľko mám provincií...A ani nevem kde by som to zistil... Heeeeelp.. :(:(:(
 
Hore