• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kapacita "Oznámení"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser86

Guest
Už dlhšiu dobu mám neskutočný problém s kapacitou zobrazení oznámení. Mám pomerne vysokú hernú aktivitu a keď mi berú ľudia ponuky z trhu, do toho hráči v spoločenstve mi klikajú na susedskú výpomoc a ešte mi aj hráči v susedstve klikajú na výpomoc, bohužial nevidím oznámenia z posledných 24h a tak keď klikám hráčom ja neviem, či som odklikla každému kto aj mne, pretože sa mi to kapacitne do oznámení nezmestí.

Poprosím ak je to možné, čo najskôr zjednať nápravu. Myslím, že v tomto prípade to nie je žiadna komplikovaná záležitosť.

2H.
 

DeletedUser86

Guest
Ahoj kiwa, kedze si novy member a zaroven komunitny manazer rada by som sa vratila k mnou navrhovanemu vylepseniu po case, Joxo sa na to vykaslal. Je to prakticka vec a podla mojho nazoru velmi dolezita, pri ktorej snad nie je taky problem zo strany vyvojarov, aby ju zabezpecili. Bola by som rada ak by sa pretlmocila dalej. Dakujem za spatnu vazbu.

2H
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, viem presne čo máš na mysli, pozisťujem si nejaké info o tom. Jediné čo ti viem odporučiť (a čo používam aj ja) je najskôr vykonať susedskú výpomoc v aliancii a následne prejdem cez celú mapu (moja je asi oveľa menšia ako ostatných).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore