• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

hobiti - príbehové úlohy

Lunata

Ukecaný paladin
Ahoj,
chcem sa spýtať - tie úlohy v dejovej /príbehovej?/ línii sa dajú niekde nájsť? alebo je to supertajné?
pretože ja rada plním tie úlohy, lebo sa mi páčia odmeny, ale naozaj nemám tolko miesta na tie polia a popravde myslím, že ich mám dosť... a každou druhou úlohou sa zväčšuje počet polí, čo mi úloha nakazuje... na akom čísle to skončí? lebo toto je u mna cca strop, nehovorím o tom, že portál nemôžem zväčšovať, lebo niet miesto...
Ďakujem dopredu
 
Naposledy upravené :

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, myslím, že k príbehovým úlohám sa nevieš dostať, iba ak tak na bete, kde to je skôr :) :)
 

DeletedUser13

Guest
Presne to isté som aj písal v spoločenstve že úlohy na wiki nie sú iba ak by boli na Bete.
Lenže na bete tie úlohy nemusia byť 100% môžu sa zmeniť v ostrej prevádzke.
Na to si treba dávať pozor :)
 

DeletedUser13

Guest
Lu ale ani na bete nemusia byť tie úlohy to je iba náš dohad ale môžem sa ti pozrieť na fórum či dačo vyhrabem
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
dokoncenim hlavnej dejovej linie hobitov ziskame ako odmenu diamanty, takze sa to oplati robit ak niekto vaha ci sa na to nevykaslat
 

Lunata

Ukecaný paladin
wow to je zaujímavé zistenie, hej jasné, budem tie úlohy plniť, už teraz vidím, že 15 polí a predpokladám, že to nie je koniec :(
 
Hore