• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

eventové budovy

DeletedUser234

Guest
len taký postreh, myslím si že event je niečo špeciálne, ktorého ak sa zúčastníš v plnej miere, budeš za to odmenený peknou (peknými) kultúrnymi budovami. Napríklad neviem už čo to bol za event, jeden z prvých, odmena bola nejaký stan, ktorý mi dal slušne kultúru okolo 2000, dlho to bola top budova ale teraz musela padnúť za obeť, keďže taká smutná vŕba mi dáva 3500 a plus samozrejme manu ... a zachvíľu tak skončia aj Halloweenske budovy a tak ďalej, a tak ďalej, škoda ...

možno keby sa zvyšujúcimi úrovňami zvyšovala aj ich kultúra ????????????????????????????????????
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ide o to, že každou udalosťou si už inde vo výskume aj ty. V tejto hre ide aj to to obedovať niekedy budovy, tiež sa mi nechce rozlúčiť s budovou čo som dostal 3 kapitoly dozadu s kultúrou 1200, ale žiaľ musím.
Ak by si si v jednom evente získal jednu kvalitnú budovu, iné eventy by si možno časom ani nehral lebo by sa ti úroveň tej budovy zvyšovala.
 

Shanigan

Lesný duch
Hm, teda páni a viete , že tak to chodí aj v živote ? :p ak chceme ísť dopredu niečoho sa musíme zbaviť aby sme získali niečo iné a lepšie, ale aj mne je ľúto zbaviť sa niektorých budov ..... mno ale asi aj u mňa pôjdu preč tie s kultúrou, lenže mám veľa tých čo majú aj obyvateľov a tých potrebujem.... ale zase taký sklad eventových budov / v návrhoch už bol spomenutý/ by situáciu vyriešil, mohli by sme viac kombinovať, tu odoberiem, tu pridám :D Lenže to by bola hra už asi moc komplikovaná ...
 
Hore