• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Dobrodruzstva spolocenstiev

VANDRAKSK

Šepkajúci golem
Prosim, vie mi niekto z vas povedat akym sposobom budu tie relikvie dodavane do tychto uloh? mam na mysli spôsob akym sa tam maju dodat, ci si ich mame vybojovat v turnaji alebo zberom v provincii, ci ako to mame spravit aby sme tych 3x30 relikvi do tej ulohy dodali?.. Dakuejm za odpoved....
 

DeletedUser13

Guest
Prosim, vie mi niekto z vas povedat akym sposobom budu tie relikvie dodavane do tychto uloh? mam na mysli spôsob akym sa tam maju dodat, ci si ich mame vybojovat v turnaji alebo zberom v provincii, ci ako to mame spravit aby sme tych 3x30 relikvi do tej ulohy dodali?.. Dakuejm za odpoved....
Však normálne ich dodáš klikneš na + a dodá každý člen koľko uzná za vhodne.
Dodáva sa to priamo zo zásob daného hráča.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
A ozaj btw bolo tu už spomínané prerábanie úloh a čo ja viem čo. Ale mohlo ich napadnúť spraviť normálne zoznam úloha tam by si človek iba vybral ktorú úlohu chce plniť a nie jak taký ****** to klikať.
Ale kdeže radšej aby niečo spravili hneď tak radšej pridajú ešte ďalšie úlohy do mlyna však a čo.
Potom im pošlem vyúčtovanie za zodratú myšku s toľkého klikania. A nebude to ani veľa len 70€.
 

DeletedUser595

Guest
Splníš klasickú úlohu z ktorej ti kvapne 80000, ale to by som chcel asi veľa aby sa to započítalo aj do toho "vrecka mincí".:(
 

Imiris

Lesný duch
Ja som už písala inde, že zmeny s dobrodružstvom vnímam pozitívne.

Ja toto dobrodružstvo na bete hrám a za seba ho hodnotím oveľa pozitívnejšie ako tie minulé. Ten klikací systém ostáva, to je pravda, ale človek môže naraz plniť oveľa väčšie množstvo úloh. Napríklad ráno som hneď pozbierala 2 farmárov, jedno kúzlo, mince, divový odznak (používame reťaz), vojakov a keby nerobím sochy, pozbieram aj manufakúry, prispejem do mapy a vybavené. Caa 10 minút, xy odznakov vybavených, nejak som sa to celé nenapreklikávala a idem zasa po svojom. Odmeny sú lepšie a mesto nemám nejako extra zahltené. Keď sa ide len jedna cesta na mape a zapája sa celý spolok, je to menej náročné ako bežný event. Pribudli tam opäť suroviny a aj relikvie, ďalšie položky, ktoré ak sa pomerne rozdelia, nebolia a zastávka na mape vybavená. Plus tie cesty (stále je čo balancovať) sa dajú prechádzať na také kombinácie, že spolok vôbec nepotrebuje kováčov, alebo vôbec tie nové divové odznaky. Prvá mapa sa dá prejsť asi každému trochu aktívnejšiemu spolku, druhá je tiež celkom v pohode, ale už vyžaduje väčšiu organizáciu, tretia je najťažšia a je jasné, že ju nespraví každý. Pre spolky, ktoré to chcú ísť naplno to zasa prináša výzvu (Tournament W. to tento raz len prejdeme ;) Výhoda je, že tento raz si už kadžý spolok vie na nete nájsť požiadavky všetkých máp a pripraviť sa. Plus ako píše ap25, vždy sa dá udalosť, dobrodružstvo, turnaj...čokolvek ignorovať. Mne to skôr vyhovuje, dovoľuje mi to rýchlejšie sa rozvíjať a ak to budú podobne rozvíjať, zlepšovať odmeny a časom už aj ten klikací systém, sklady a tak, bude len lepšie.

Dobrodružstvo (turnaj, eventy..) neberiem ako povinnosť, ale ako príležitosť získať niečo navyše. Plus nás to baví, zabijeme sa?...
 

DeletedUser595

Guest
Imiris ďakujem, ty si taká dobrá víla, normálne to hneď celé vidím v lepšom svetle. Takých ako si ty, by som chcel stretávať každý deň nie len tu na fóre. Bol som nerozhodný, ale teraz sa do toho pustím.:)
 

lenni

Lesný duch
@Imiris : Ja som čítala tvoj komentár predtým, preto som to nevzdávala. Ale keď prišlo to dobrodružstvo a videla som ten kopec surovín a relikvií....Dali by sme to, ale pri tých odmenách to nestojí naozaj za to....a už by to nebola zábava, tovar naozaj potrebujeme inde. Vždy sa dá niečoho vzdať. Ale čo je veľa,to je veľa.....Osobne mi tie klikačky až tak nevadia ( aj keď mi to pár krát zamrzlo a musela som hru obnoviť). Ale myslím, že toto dobrodružstvo už nie je o zábave....
 

Imiris

Lesný duch
Ja som strašný kritik všeobecne, tu si chodím odpočinúť a zahrať a snažím sa na vec pozerať pokiaĺ možno zo všetkých strán, skôr hľadám pozitíva. Keď tak nad tým uvažujem, uznávam, že pre menšách hráčov je to fakt o ničom. Avšak stále, ak by sa do toho zapojilo celé spoločenstvo, ani tie suroviny nie sú také zlé (ak dá každý po 1000, po 1-2 relikviách) a ako turnaj, nemusí sa ísť celý, stačí jedna mapa...pred sa len sú rozdelené podľa obtiažnosti.
 

lenni

Lesný duch
No, ja som napríklad v tretej kapitole, v spoločenstve som v druhej polovici rebríčka a snažím sa postupovať, naozaj makám. Dodať pre mňa čo aj 1000 tovaru by bolo nemysliteľné. Ako už bolo spomenuté, mali aj tovar odstupňovať v úlohách, je predsa len rozdiel, či sa vzdám 1000ks mramoru, alebo 1000 ks diamantov, nemyslíš? Ako hovorím.....toto dobrodružstvo nie je o zábave....Ja už sa asi nedozviem, čo bude treba v ďalších častiach mapy, naše spoločenstvo dobrodružstvo nehrá....Ale myslím, že úlohy budú vyskladané ešte nezmyselnejšie.....
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Preco nie je ako odmena v kazdej mape nejaka dekorka? Aspon mala 1x1 alebo 2x2 ktora by bola motivaciou a spomienkou na dobrodruzstva...
My ako male spolocenstvo nemame sancu prejst vsetky tri mapy, to dodanie surovin 35 000 ks - 100 000 ks - 300 000 ks a relikvii 30 ks - 90 ks - 200 ks sa neda zvladnut, je to pre velke spolky, no nie pre zacinajucich... My sa trapime uz s tou prvou dodavkou 3x 35 000 ks, takze tie dve dalsie mapy nedame.
Malo by to byt rozdelene na zaciatocnikov, pokrocilych a machrov :D Ale spravodlivo, aby aj male snaziace sa spolky mali na konci z toho nieco, nie len znechutenie...
Pretoze ako napad su dobrodruzstva super, len to nie je doriesene.
 

lenni

Lesný duch
WOW, to naozaj je v ďalších častiach mapy až takéto navýšenie? :O Tak to je pekne napísané : ZNECHUTENIE. Stojím si za svojím prvým príspevkom v tomto vlákne.....čistá katastrofa....
 

lenni

Lesný duch
A súhlasím s tým, že mohla byť aj nejaká budova na pamiatku.....tie odmeny sú fakt na nič :(.
 

DeletedUser278

Guest
100 tis. ks z druhovýroby bolo u nás spravených za 5 min. pár hráčov hodilo po po 20 tis. a hotovo. nikto sa nerozčuloval.
ja napríklad beriem pozitívne tie relikvie, lebo sa ich už konečne zbavím. a nemám problém dať všetky relikvie do úlohy, čo treba. kto robí turnaje pravidelne, tak s relikviami nemá problém...
 

lenni

Lesný duch
Toje síce v poriadku,ale ako bolo spomenuté....menšie spolky nemajú šancu.....Prípadne začínajúce. A slabší hráči...aj keby sa chceli zapojiť, tak do týchto úloh nemôžu prispieť .
 

DeletedUser278

Guest
čo je pre teba slabší hráč? dobre beriem, že takí hráči, čo to hrajú týždeň ešte určite nie, lebo nemajú šajnu o tom, čo je celý elvenar a nie ešte aby robili dobrodružstvo. ale 50 tis. hráč je slabší hráč napr?
 
Hore