• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

MIstav

Neumlčatelný kňaz
dk.jpg
 

King Kong

Lesný duch
ta veru kume ší me pohoscil jak se patri ... ale sledujes totu vycibrenu chodzu v tanečnom rytme ? no ale nepamatam kedy ši urobil toto video :D :D :D
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
celé je to dezinformácia Kornelka, veci sa majú tak, že kume še zastavil, jak furt po dluhej ceste na Podskalke, lem še dluhši strimal a ktoška mu v noci pokradnul kable z kamionu, ta nemohol naštartovac ... cale to zachycili novinare na kameru a kedže mušel žene vyšvetlic co tam robil ta sebe vydumal že bul na krescinoch, ta vidziš Kornelka že lož ma krátke nohy ... vidziš očitú výpoveď očitého svedka, že tam často chodí a nechce platiť peňeži, tak mu zobrali kabel

 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Naposledy upravené :

kornela

Neumlčatelný kňaz
Tak Ty takto po nociach drahý môj ?....mohla som Ťa ja vyčkávať a hriať Ti postieľku...takto sa Ty chystáš za kumom a mňa preneštastnú tu nechávaš. ?... :)))
 

King Kong

Lesný duch
Medulienka moja najsladsia :) ja by som ta nikdy nenechal ... to len kum si uz nevie dat rady s "jastericou zelenou", tak chce aby som ju prisiel zlikvidovat ...
kym bola jastericka, tak si ju vychutnaval a ked jej narastli kridelka tak uz nasemu kumovi nad hlavou lieta :D

Kume muj a skušal ši použic repelent ? či ci už štrikačka nefunguje?
 

King Kong

Lesný duch
Aktualne:
U Humennym vodare vyhlašili havarijny stav. Mižne jim nadmerne voda, ta s kameramy prepatreli potrubnu siet ale puknute potrubie nenašli.
Až potym še dopatrali, že nadmerny odber vody še na chodzi na adreše dze byva muj Kum.
Ale muj Kum, beťarisko jeden, še im do dneška nepriznal, že na co mu je teľo vody ...
Kume, nebuj še nič bo ja tvojo tajomstvo nevyzradzim ale jak tvuj kum ci dobre radzim nadarmo teľo polivaš vun večši nenarošne ....


Screenshot_6.jpg
 

King Kong

Lesný duch
kume salto už znam robic perfektne lem načelnik še me boji kamerovac bo hutori , že kec budzem robic otočku vo vzduchu ta tote fukoty mu možu poškodzic pirka na čelenke ...
 

King Kong

Lesný duch
Oznam:
Chcel by som vas šickych šumne popytac o pomoc pri hledani pšika, ktory še stracil mojomu kumoj ...
Kumova žena už barz nešťastna z toho ta chodzi a lepi všadzi po Humennym plagaciky ...
Pšik kavejovej farby a slucha na meno Slanina


psik.jpg
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
Kingy,Kingy a to si sa nepochválil že na druhom si sa nadájal Ty,len si kumovy zákázal to natáčať ,bo si bol pri tom moc hlučný :rolleyes::D:D
 
Hore