• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

King Kong

Neumlčatelný kňaz
Včera mi bul u Humennym ... ta reku nebudzem taky, ta zajdzem ja do kuma aspoň kaveju vypic ...
ta zvonim, bucham a nikto nič a naraz čujem: otvoreno lem poc dalej ...
pujdzem dnuka a kume tvoja draha jogu cviči ...

no asi 5 minut mi patrel na nu , že dze ma hlavu :D

ta pale tu ni ni ni ... mi ju aj sfocil bo by ši neveril ...

Screenshot_6.jpg

Naposledy upravené :

marchellino

Šepkajúci golem
Včera mi bul u Humennym ... ta reku nebudzem taky, ta zajdzem ja do kuma aspoň kaveju vypic ...
ta zvonim, bucham a nikto nič a naraz čujem: otvoreno lem poc dalej ...
pujdzem dnuka a kume tvoja draha jogu cviči ...

no asi 5 minut mi patrel na nu , že dze ma hlavu :D

ta pale tu ni ni ni ... mi ju aj sfocil bo by ši neveril ...

Zobraziť prílohu 2293
moja aj spominala ze jak cvicila jogu a ze dakto zacal tancovac v obyvacke, no nechcel mi jej veric, ta dusovala se, ze to pravda a ze zrobila aj video, no keby nemala dokaz ta by som ani neveril, ale ja vas takol spoznal kume

King Kong

Neumlčatelný kňaz
moja aj spominala ze jak cvicila jogu a ze dakto zacal tancovac v obyvacke, no nechcel mi jej veric, ta dusovala se, ze to pravda a ze zrobila aj video, no keby nemala dokaz ta by som ani neveril, ale ja vas takol spoznal kume
lol.jpg

Kume muj, ta znaš , že ja ce mam za najsmelšoho chlopa ale teraz ši zabil ... ta ty tu ni ni ni daš svojo sukromne video ? ... no mušim uznac, ty ši čisto parketovy lev ... no jednoznačne nemam ja na tebe ...

Naposledy upravené :

King Kong

Neumlčatelný kňaz
Joj kume a skoro mi zabudnul ... chcem ce barz šumne popytac či by ši neprišol ku nam na silvestra, kus potancovac a ja by popytal aj načelnika aby ci požičal čelenku aby ši bul paradneši ... ta še nesľub už nikdze bo silvestra oslavuješ s nami ... PS: tvuj tanček budze prekvapene programu pre babenky...

King Kong

Neumlčatelný kňaz
aaaaaaa.png

Zimná udalosť
Predpokladaný termín: 5. december 2019

Zimné kúzlo - popis eventu
https://sk.forum.elvenar.com/index.php?threads/zimné-kúzlo-popis-eventu.1546/

Zimné kúzlo - úlohy

Zimné kúzlo - denné odmeny

Udalosť obsahuje celkom novú mechaniku, ktorá nahrádza doterajší systém rotujúcich truhiel.
Viac informácií nájdete tu :

https://elvengems.com/winter-magic-2019/

Naposledy upravené :

marchellino

Šepkajúci golem
u Humennym je nedostatok ananasov a do šviatkov ani nebudze ...
ale muj kum še vynašol aby joho gazdiňke nič doma nechybovalo ...

Zobraziť prílohu 2338
ta sumne od tebe ze si tu dal moju aktualnu fotku, ale ja nasol tvoju isce zo zakladnej skoly z 8 rocnika, sice si uz mal vtedy 18 roky ale bul si aj tak sumny, hej heeeeeeej najkrajsi na calej skole bul muj kum

Prílohy

King Kong

Neumlčatelný kňaz
Dostojnici klanu Divine Kings barz šumne dzekuju za pozvanku na vianočny večierok u Humennym.
Kume mušim vas pochvalic, bo na tej pozvanke sce barz fotogenicky.
... už znam čom ši stavil ten garaž Kume, bo do prednej chyži by sme še šicky nepomescili ...

Bez názvu.jpg

marchellino

Šepkajúci golem
Dostojnici klanu Divine Kings barz šumne dzekuju za pozvanku na vianočny večierok u Humennym.
Kume mušim vas pochvalic, bo na tej pozvanke sce barz fotogenicky.
... už znam čom ši stavil ten garaž Kume, bo do prednej chyži by sme še šicky nepomescili ...

Zobraziť prílohu 2352
VSTUPNE NA VECIEROK U HUMENNYM TU NI NI NI KILO MRAZENYCH HRANOLKOCH A JEDNO KURCE A KTOMU FLASKA ZRZKY A MOZEME POSEDZEC