• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o zimnej mágii

DeletedUser815

Guest
ahojte,spoiler s úlohami nebude? a chýba mi prehľad denných odmien,bude nejaký?...vďaka za odpoveď
 

lenni

Lesný duch
Na fóre sú úlohy už niekoľko dní, zoznam odmien ešte dlhšie...treba sa poriadne pozrieť....
 

lenni

Lesný duch
Ahojte. Chcela som sa opýtať, či úloha : Vyrieš x stretov, bude platiť aj pre turnajové strety, ako to bolo v predchádzajúcom evente, alebo ich budem musieť vyriešiť len v "riadnych" provinciách?
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
To by som aj ja rád vedel ako to bude s vyriešením stretov, bolo by fajn keby sa to rátalo aj v rámci turnajových stretov
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
mňa by zaujímalo ktorý debil vymyslel systém rotujúcich truhlíc, padá z nich ešte menej ako z normálneho systému. Ak bude aj na budúci event tento debilný systém tak to nebudem hrať!
 

DeletedUser815

Guest
Na fóre sú úlohy už niekoľko dní, zoznam odmien ešte dlhšie...treba sa poriadne pozrieť....

úlohy som prehliadla,ale teda ďakujem,no zoznam odmien aj keď tam je,nie je rozpísaná tabuľka,ako to bolo doteraz,týždeň dopredu sa vedelo,ktorá odmena ktorý deň bude,to chýba,to neviem nájsť
 

DeletedUser1033

Guest
Tak namiesto toho aby clovek mal radost s eventu, bude to hra zase a zase len kazit. Uz som myslel, ze pri sanci 20% a viac na dennu odmenu a pri 8. pokusoch sa hra nemoze prekonat, tak tento event to dokazala. Gratulujem Elvenar, naozaj dokazete podrazdit hracov na tych spravnych miestach... Nedostat ani raz dennu odmenu, no rozdavat VB, mincove dazde, ked neviem co s mincami a musim denne kupovat suroviny za mince, nehovoriac o tom ze si clovek setri vlocky aby sa dostal k vytuzenej budove a zbytocne, lebo hra si proste povie nie a potom zase nie... Asi v elvenare nevedia matiku alebo pouzivat kalkulacku evidentne...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Asi v elvenare nevedia matiku alebo pouzivat kalkulacku evidentne...

A čo presne ti nevychádza? Ak máš 25% šancu na dennú odmenu, 35% na VB a 40% na mincový dážď, z matematického hladiska je najviac pravdepodobné že dostaneš mincový dážď.---


Aspoň tak nás to učili na škole :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser1034

Guest
Tak namiesto toho aby clovek mal radost s eventu, bude to hra zase a zase len kazit. Uz som myslel, ze pri sanci 20% a viac na dennu odmenu a pri 8. pokusoch sa hra nemoze prekonat, tak tento event to dokazala. Gratulujem Elvenar, naozaj dokazete podrazdit hracov na tych spravnych miestach... Nedostat ani raz dennu odmenu, no rozdavat VB, mincove dazde, ked neviem co s mincami a musim denne kupovat suroviny za mince, nehovoriac o tom ze si clovek setri vlocky aby sa dostal k vytuzenej budove a zbytocne, lebo hra si proste povie nie a potom zase nie... Asi v elvenare nevedia matiku alebo pouzivat kalkulacku evidentne...
ale vedia len ta nutia kupit si to za diamanty aj ja som mal to iste 6x po sebe len mince a dena odmena nikde
 

DeletedUser1034

Guest
vela hračov z mojho okolia to už zabalily lebo takto ako sa snažia žmykat hračov to je už neunosne
 

Lelira3

Lesný duch
Klud - je to hra - berete to az moc vazne - kolko bude este tych moznosti ziskat budovy-ani mne nedalo budovy ktore som chcela a to som tocila aj 9krat
 

DeletedUser1033

Guest
Ano vsak to nechutne, ze vidis ako ta tlacia do toho aby si si kupil balicek, lebo tocis 8x, minies kolko krat 600-800 vlociek a nic poriadne nedostanes. A najhorsie je ze aj ked si kupis balicek, tak nemusis nic dostat. Za dalsie kopec inych onlinoviek, trebars hram seaport, ma v eventoch sancu aj ziskat premiovu menu, samozrejme u elvenar nic take neplati, striktne sa drzia toho, dat hracom minimum. Paradox je, ze do seaportu, ktory rozdava premiovu menu pri eventoch, plneni roznych misii som dal viac penazi ako do tejto hry. A dalsi paradox je ze prave vdaka eventu som si prestal kupovat kristaly, pisal som im to aj na support ze tak skvelo to maju poriesene, ze ma uplne odradili investovat do tejto hry a toho sa aj drzim uz druhy rok...
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Rozhodne nesúhlasím. Elvenar ti tiež dáva možnosť získať prémiovú menu v eventoch a to formou získania Studne želaní, ktorá produkuje aj diamanty. Dokončenie hernej kapitoly je tiež spojené s prémiovou menou. Ak potrebuješ na točenie viac vločiek, tak vždy je možnosť spraviť úlohy i za pár dní a potom môžeš točiť viackrát. Ak chceš niečo extra, mať výhodu, tak žiaľ si ju musíš zaplatiť a to je práve fér voči hráčom, čo do hry neinvestujú reálne peniaze.
 
Hore