• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia ku Kotlíku

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, radi by sme počuli Váš názor na novú hernú funkciu kotlík. Aké elixíry sa Vám podarilo uvariť, páči sa Vám nová funkcia?

Dajte nám vedieť tu v komentároch :)
 

Ezran

Ukecaný paladin
ktorá prísada dáva aký bonus :
1673285983803.png
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Škoda,že neexistuje kuchárska kniha,kde by sa dali nalistovať recepty. Experimentovanie nie je pre mňa. A výsledok varenia? ...ako keď varí kuchár amatér:confused:
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Ahojte, viete mi prosím niekto vysvetliť toto:
"O tom, ktorý efekt elixír spustí, sa rozhodne v momente, keď sa napijete, a môžete mať 10 aktívnych účinkov súčasne."
Ako získam 10 účinkov elixíru, keď mám k dispozícii max 5 pohárov? Za každý pohár viem získať iba 1 elixír, či ako to je?
 

spartan64

Šepkajúci golem
Riadna hlúposť, žráč surovín a diamantov, kúzlo sa aktivuje hneď, lepšie by bolo keby sa ukladalo do inventára a dalo sa aktivovať keď ho potrebujeme najviac.
Pripadá mi to ako v TV, nevedia aký program dať, tak tam šupnú varenie o_O
Zatiaľ som sklamaný, možno to chce len čas......
 
Naposledy upravené :

Ezran

Ukecaný paladin
Ahojte, viete mi prosím niekto vysvetliť toto:
"O tom, ktorý efekt elixír spustí, sa rozhodne v momente, keď sa napijete, a môžete mať 10 aktívnych účinkov súčasne."
Ako získam 10 účinkov elixíru, keď mám k dispozícii max 5 pohárov? Za každý pohár viem získať iba 1 elixír, či ako to je?
momentálne je dostupných len 5 čiaš, jedna automaticky a 4 za turnaj, zvyšné majú v zálohe možno pre nejaku udalosť
 

Exci

Šepkajúci golem
Neviem, z môjho pohľadu je to neefektívne a strašne neprehľadné.... dvakrát som to skúšal, nedá sa vypnúť musíš minuť všetky čaše keď to robíš.... a zatial aj keď som pozeral ten manuál o tom 5x neprišiel som na to kedy čo dá.... Ak sa vytvorí nástroj, malo by byť jasné čo kedy dostanem a čo z toho budem mať... a tu mi za 5 pokusov neurobý ani jeden nápoj aj keď som použil všetok materiál.... Nie každý ma horu času, že môže skúšať.... Podľa mňa znova nepotrebný nástroj.
 

rastik11

Mlčanlivý mních
Nepodarilo sa mi nájsť taký spôsob používania, aby som bol spokojný s výsledkom.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Mne sa tak isto často stane, že dostanem len jednu výhodu (jeden pohár). Ale nerobím z toho vedu. Nahádžem tam tie body (diamanty nie, nie som padnutý na hlavu :) ) a snažím sa, aby bola výhoda použiteľná v turnaji alebo vo veži. Teda kotlíku sa venujem pred turnajom alebo keď idem do veže.
Ale iste je to neužitočná zbytočnosť, pretože výsledok varenia je neistý a čas trvania účinku mizerný. Je to dobé akurát na spestrenie hry :)
 
Hore