• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia ku Katastrofe a Nemŕtvym

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Radi si vypočujeme Vaše názory na danú udalosť :)


Pripomíname, že bude dostupná iba pre mobilnú aplikáciu.
 

DeletedUser790

Guest
Píše sa že POČAS dobrodružstva spoločenstiev ktoré na mobile nie je k dispozícii bude tento event dostupný len na mobiloch - ale ak dobre rátam tak event začne vtedy keď dobrodružstvá končia :D:D:D nesťažujem sa - práve naopak, je dobré že to nebude naraz, človek by nevedel čo skôr :D:D:D každopádne opäť tímu Elvenar veľké díííík za aktivity ktoré hráč musí plniť aby niečo získal, aspoň sa nenudíme ;););)
 

lenni

Lesný duch
No, popravde, to som si nevšimla :D Zamerala som sa len na úlohy :) Ale je dobré, že niektoré úlohy sa budú dať splniť aj na PC vraj. A máš pravdu, aspoň sa človek nenudí :)
 

DeletedUser234

Guest
motanica, event začal a DS ešte neskončili

za druhé, hneď prvá úloha, použi 2 VB, ako??? keď výskum mám už ukončený a do DIVov sa cez mobilnú aplikáciu nedá dávať

ešte že to berie úlohy aj z PC, ale ináč zaujímavé, pozriem na tablete úlohu a idem ju splniť na PC, o čo im ide???
 

lenni

Lesný duch
Pokiaľ viem, je to myslené tak, že hráči, ktorí hrajú vyslovene na appke majú možnosť na nejaký event, keďže sa nemôžu zapojiť do dobrodružstiev. Ale nepýtaj sa ma, o čo im presne ide, som len hráč, ako ty :) :) :)
 

Imiris

Lesný duch
Ja som prišla na apku a prvú úlohu som už mala splnenú :D Inak tiež to striedam, lebo na apke by ma porazilo získavať tolko stretov a relikvií (čiže stretov). Na bete som event dokončila dnes a na koniec mi zostalo dobiť tuším 6 celých provincií, ak nie 7, keby si nenechávam ich dobýjanie len na eventy, asi by ma to riadne naštvalo...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Pravdepodobne ste ešte odmeny nevyzdvihli. Kliknite na obrázok smrtky kde je odpočet udalosti, a tým si odmeny vyzdvihnete.
 
Hore