• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k zmene vzhľadu fóra

DeletedUser13

Guest
Neviem ale páči sa mi tento viac ako ten čo je na bete.
 

DeletedUser13

Guest
Tak a už tu máme tu grcku ktorá nie že len nie je moc pekná ale je strašne svetlá oproti pôvodnej.
 

DeletedUser21

Guest
Je to len o zvyku a som si istý že si na to časom zvykneme. :)
 

Shanigan

Lesný duch
jaj, mne to pripadá také fádne a neprehľadné :( iDavis určite človek ak musí si zvykne aj na šibenicu :p no musím to presnoriť ;)
 

gmail

Lesný duch
hm...neviem ci je to len o zvyku - teraz ocenujem tu listu dole a co sa prehladnosti tyka- u mna je to dobre :D ale farebne bola lepsia na oci ta predchadzajuca verzia...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser13

Guest
Nedá sa spraviť iná farebná paleta ? Lebo s tejto mi je fakt do Grcu ak by bola zachovaná stará nič by som nepovedal.
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Uvidíme čo sa dá robiť, hádam sa tá farebnosť rozlíši, lebo niektorí hráči majú s tým celkom problémy (farboslepí) :( :(

Zatiaľ ale neviem nič spraviť :(
 

DeletedUser86

Guest
ta farba je des :D vlastne to neni ani farbou ale tou kombinaciou :D
 

Shanigan

Lesný duch
:D no ako som si všimla pri vzhľadoch /aj inde/ je to normálna kombinácia twohearts ,ale máš pravdu je to také neelegantné ...
 

Shanigan

Lesný duch
kiwa čo už môžeme, ak je to takéto :) a ja som popri tomto vzhľade nenápadná, taká skutočná šedá eminencia, takže nakoniec si asi zvyknem :p
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Aj ja som stratil svoju farbu ak si všimneš :D Bol som viac fialový, teraz som taký menej nápadný :p :p
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Modrý obrázok ťa zachraňuje :D ináč by si bol tiež :D

Ale príspevkami sa ma celkom držíš, asi musím viac spamovať :D
 
Hore