• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Zakázaným ruinám

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, tu môžete diskutovať o novej hernej udalosti ako aj zdeliť Váš názor na danú udalosť.

Pomôžte nám vašimi pripomienkami vylepšiť udalosti :)
 

Igorius

Šepkajúci golem
Ja mám pripomienku k 9. úlohe.
Bojuj a vyhrávaj v 3 stretnutiach alebo použi krmivo pre zvieratá.
Jeden hráč z nášho spoločenstva túto úlohu nedokáže splniť, keďže je v 5. kapitole a bojom nevie vyhrať žiadne stretnutie v provincii (všetky boje má na úrovni veľmi ťažké) a zvieratko nemá žiadne na nakŕmenie.
Načo sú tam takéto úlohy, to sa nepočíta s takou možnosťou, že hráč nemá zvieratko? A myslím, že všetky menšie mestá, ktoré sa rýchlo vyvíjajú nemajú šancu bojom uspieť v provincii, prečo tam musí byť podmienka boja?
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Zakázané ruiny naprogramovali šialenci Asi vďaka kovidu stratili súdnosť, ako ostatne všetci v EU.
Na Beta serveri v našom spoločenstve nikto nemá (a ani ich nezíska) všetky eventové budovy. Sú (na Bete) 4 dni do konca a všetky budovy má len 1% všetkých hráčov.
Ako to viem? Na 6 budovu hráč dosiahne po získaní 260 bodov (progress). No a v ligovej tabuľke momentálne svieti, že 260 a viac bodov získalo len 1% hráčov, viď obrázok.
Rozumiem, že asi každý nezíska všetky budovy. Ale aspoň ten, čo urobí všetky úlohy by mohol mať väčšiu šancu získať celý set. Ale hra je nastavená tak, že bez veľkej dávky šťastia sa nedá získať celý set. A to šťastie musí byť porovnateľné s výhrou jackpotu.
Myslím, že kedysi sa hráči tešili na každú novú udalosť. Teraz si pri novej udalosti pomyslím niečo v zmysle "už zase?". Veď ani nie je čas venovať sa rozvoju svojho mesta, pretože tých udalostí je priveľa a každá je náročnejšia.

. ligova tabulka.jpg
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
A ja sa pamatám ked sme na event čakali celí rok :) inu kto maže ten jede.Nič nieje zadara.
 

Igorius

Šepkajúci golem
Ja som to včera prepočítaval a zistil som že tú poslednú budovu nezískam a prešla ma chuť na celú hru.
Pri pútnickom veľkostatku bolo to isté, hrám celý event, zbieram aj po okraji mesta spadnuté predmety a nakoniec aj tak nemá komplet celú sadu budov a teraz sa to bude opakovať, lebo 260 bodov mať nebudem, darmo splním všetky úlohy.
Aj tieto diskusie sú asi zbytočné, keď to opakovane a naschvál nastavia tak, aby malé percento získalo všetky budovy.
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ja som napríklad rada, za každý event.Veď keď sa mi nechce tak ho nehrám.Viete si predstaviť, že by sa pol roka nič nedialo?
Kúzelnícke vedomosti sa dajú získať aj ako odmena v majákoch, zoparkrát sa mi to podarilo.Nehadžem preto "flintu do žita" a verím, že aj táto budova bude u mňa komplet . :cool:
Držím vám všetkým palce
 

Exci

Šepkajúci golem
Súhlasím s Igoriusom... kopu ľudí odradí takýto štyl eventov, chápem, že je to pre ních zárobková činnosť a že kto bude chcieť mať všetky musí si ich dokúpiť... túto hru hrajem v rodine ja a môj syn.... ja som mal väčšie šťastie a tri krat mi otvorilo 150kuziel na vyše a raz 200kuziel na vyše jemu dáva len vojsko.... ja mám otvorených 169 a on ide na nejakých 137 čiže už je tam rozdiel 30 paličiek.... Keď som to počítal ja nedám 6 budovu aj keď budem nonstop tu sedieť a zbierať ale on nedá ani piatu.... Takto to ľudí odradí od hry.... a hlavne tých začinajúcich.... Ja som ešte dobrodružstvo nehral ale všetci vravia, že event je lepší, len už sa stretávam z názormi, že bol lepší.... Naozaj by mali prehodnotiť priority, lebo ak stratia 60% hráčov, kvôli svojim ziskom, skončia im aj zisky... tak skončilo veľa takýchto hier....
 

DeletedUser1213

Guest
Zvláštne je to nastavené, mám 2 účty, jeden na sk a druhý na cz servery, na sk mám nakŕmeného popolavého fénixa aby som mal o 2% viac znalostí čarodejníkov a mám ich 4168 (100 som dostal mailom) a na cz 4067 (tam som v 3. kapitole), zatiaľ som nič nemíňal, denné odmeny sa mi nehodia...len tie 2 % kde sú?
 

rybicka2

Ukecaný paladin
2% su skoro nic... Ak mas 50 znalosti za splnenie ulohy x0,02=1 znalost naviac. Cize za splnenie kazdej ulohy ziskas o 1 az 2 znalosti viac ako bez fenixa.
Toto sa ti vsak v druhom meste kludne moze vykompenzovat zbieranim znalosti okolo mesta.
 

DeletedUser1213

Guest
Inak, posledná úloha pre malé lvl je vražedná, 10 stretov na mape vojskom neurobia a ak si nenasyslia surky, nemajú šancu a určite ich to nebude motivovať k hre eventov....mne v denných odmenách chýbajú VB...celkovo sa za 2 roky, čo to hrám, odmeny z eventov zhoršujú....mrzí ma, že som musel predať tie, zo začiatkov hrania
 

Exci

Šepkajúci golem
Inak, posledná úloha pre malé lvl je vražedná, 10 stretov na mape vojskom neurobia a ak si nenasyslia surky, nemajú šancu a určite ich to nebude motivovať k hre eventov....mne v denných odmenách chýbajú VB...celkovo sa za 2 roky, čo to hrám, odmeny z eventov zhoršujú....mrzí ma, že som musel predať tie, zo začiatkov hrania
Nielen posledná ak hráč némá ešte akadémiu mágie tak táto úloha je pre neho neprechodná:
71Získaj 800x úlomky kouzel + použi 2x krmení ALEBO získaj 5x ľubovoľné kúzlo
 

Exci

Šepkajúci golem
Okrem toho, že ja mám dvoch medvedíkov na krmenie ale prečo by som ich mal nakrmiť ked to nepotrebujem....
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Nielen posledná ak hráč némá ešte akadémiu mágie tak táto úloha je pre neho neprechodná:
71Získaj 800x úlomky kouzel + použi 2x krmení ALEBO získaj 5x ľubovoľné kúzlo
..úlomky kúziel sa získavajú rozobratím nepotrebností z inventára a kúzla vieš získať aj v turnaji, alebo v majákoch na mape eventu.
Čiže akadémiu k tomu nepotrebuješ ;)
 
Hore