• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Woodelvenstock Festivalu

DeletedUser670

Guest
Keď sa dívam na odmeny tak tentokrát sa neoplatí žiadna z hlavných cien, za to niektoré denné stoja za to....
 

DeletedUser

Guest
@Dony Asi máš v tom oznámení o tomto festivale chybu - máš tam napísané, že začína 9. júla 2019, predpokladám, že to má byť 2018 :):D
 

DeletedUser

Guest
@SANDER-RX7 Potom by mal aj nám niečo také vybaviť, keďže aj napriek tomu, že to "začne" v roku 2019 to podľa oznámenia skončí v roku 2018 :D:D:p
 

axa11

Lesný duch
Pozrel som si to jedným okom,druhé bolo zbytočne namáhať a prešla ma chuť na nejaký event.
 

DeletedUser13

Guest
@lenni Nuž to sa už nedozvieme asi. Dúfam že nebudeme mať zle že tu spamujeme tému :D. Lebo toto do do tej témy nepatrí :D
 

Imiris

Lesný duch
Uvidíme, ako to bude s budovami, keď nie tie, zameriam sa na VB-bonusy :) Ja by som si chcela usporiadať v meste festival, kým tam pustím hobitov, tak mi je skoro jedno aké budovy mi padnú, ale ten technostan a woodelfstock sa mi páčia vizuálne. Čo sa týka hlavných cien a sprievodného setu, skúsim, ale nebudem to hrotiť. Proste sa trochu zabavím, nech je čo mazať neskôr :) Už sa mi nechce nejako ponáhľať cez rasy, keď mám hobitov pred posledných :D
 

DeletedUser13

Guest
Pre mňa nový nie je nakoľko toto už dlhšie funguje u FoE.
Čiže si nemusím na nič nové zvykať ale nehovorím že je to zlé samozrejme
 

Imiris

Lesný duch
Mne sa ten nový systém celkom páči, viem si vďaka nemu vyberať, čo chcem, takže viac menej, ak chcem čo najviac lístkov, aby som získala hlavné ceny, ide to, dá sa vyberať aj zbytok...ale budovy padajú strašne málo z toho. Na bete mám nejakým zázrakom všetky set budovy a celkovo asi žiadnu tam nemám dva krát, niektoré, čo som aj chcela mi proste nepadli. Tie pravdepodobnosti sú tam hrozne malé.
 

lenni

Lesný duch
Aj mne sa tie truhlice celkom pozdávajú, dá sa vybrať a to je fajn :) Bála som sa toho, ked som o tom čítala na bete, ale som milo prekvapená, takže som celkom za, aby to podobne fungovalo aj do buducna. Aj ked súhlasím s @Imiris , že je malá pravdepodobnosť na budovy....tieto budovy ma síce veľmi nelákajú, ale v iných eventoch to môže byť naopak....budova mi dnes padla....ale bude asi v inventári do neviemkedy.....
 

lenni

Lesný duch
@kiwa Inak, trochu mi tam chýba časový odpočet, kedy končí event ( síce viem,kedy končí, ale je dobré to mať na očiach občas :) ). Alebo som si to niekde nevšimla?
 
Hore