• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Woodelvenstock Festivalu

DeletedUser13

Guest
Tak dnes som išiel pozvoľna dostal som sa iba sem
Screenshot_1.png

čo je táto úloha 33. Získaj 3 ľubovoľné kúzla

Ako ste na tom vy ?
 

axa11

Lesný duch
Nieje tam náhodou percentuálna zmena na získanie dennej odmeny ? Pravdu povediac si nepametám.
A okrem studne tam nieje ani jedna budova ktorá by ma naozaj zaujala.Asi to tak vyzerá,že budovy z eventov stratia časom zmysel,kedže ich atribúty po slávnom vybalancovaní sú iba nepotrebné okrasy.
 
Naposledy upravené :

DeletedUser13

Guest
@axa11 áno je tam nový systém percentuálnej pravdepodobnosti nakoľko tích truhiel je viac a nie sú iba 3 ako bývali.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
vsetky budovy z eventov maju lepsie statistiky ako budovy z vyskumu, takze tak skoro nepotrebne nebudu
 

axa11

Lesný duch
vsetky budovy z eventov maju lepsie statistiky ako budovy z vyskumu, takze tak skoro nepotrebne nebudu

Dony ja ti tvoj pohľad neberiem,ja na to mám celkom iný pohľad .pretože stačí mi sa snažiť event iba na to aby som nabil studne niečo priplatil a mal rovno diamantové budovy a rozšírenia.A myslím,že tam šla aj politika pri balancovaní budov.

@axa11 áno je tam nový systém percentuálnej pravdepodobnosti nakoľko tích truhiel je viac a nie sú iba 3 ako bývali.

No ja tam vidím stále iba výber z troch truhiel v jednom kole aj ked sa menia.
 

lenni

Lesný duch
@Dony Ďakujem za odpoveď, naozaj som si to nevšimla :)
A čo sa týka tých budov z eventu....Potrebujú napojenia na hlavnú budovu, a to je, podľa mňa, riadna prekážka....Omnoho lepšie je, keď si budovu môžem "pichnúť" kam chcem a nie ťahať ulice kade - tade....Myslím, že tým sa hodnota a užitočnosť eventových budov znižuje.....Napríklad som dnes získala priestor na pogovanie...rozmery sú také isté ako obytnej budovy na lvl 7, pričom z eventu mam 84 ľudí, z obytnej 100. Tých pár elixírov pokojne oželiem a kultúra je 390. Štatisticky to je 65 kultúry na políčko a 14 obyvateľov. Hostinec u pútinka naproti tomu dáva síce "len" 54 kultúry na políčko, za to dáva 19 obyvateľov na políčko a NEMUSÍ byť napojený na hlavnú budovu.
Samozrejme, hádať sa nechcem, viem, že vy tie budovy nevymýšľate....
 

Imiris

Lesný duch
Tie eventové budovy sú také, kým má človek menšie mestečko, oplatia sa hlavne čisto kultúrne a niektoré popkultúrne budovy (tie menej), lebo kultúrne budovy majú zvyčajne približne rovnaké rozmery ako bežne dostupné vo výskume a vo výsledku dávajú lepší pomer hodnota kultúry na políčko. Popkultúra bez iných benefitov sa hodí cca od orkov a vyššie čoraz viac, hlavne, ak majú rovnakú alebo menšiu rozlohu ako bežné domy - ak tam majú už vtedy viac obyvateľov, kultúra je tam len ako bonus. Potom sa určite oplatia manové budovy, taká manová chatrč je vzhľadom na veľkosť úplne perfektná - takže pokial nemá hráč pokrytú manu skrz divy, tieto eventovky sa oplatia. Ja osobne sa veľmi teším na budovy použitelné v turnaji, takže budem dúfať, že mi ich padne čo najviac :) škoda, že zatial nie je avizovaná žiadna budova na vojakov :(
 

DeletedUser595

Guest
Tie setové veci sa mi až tak nepozdávajú. Budem brať kultúru+obyvateľov. Ako písala @lenni, nechcem ťahať ulice kade-tade ;)
 

DeletedUser197

Guest
Je to sice vsetko pekne, ale nenasiel som tam nic potrebne k terajsiemu stavu mesta ...:rolleyes:
 

lenni

Lesný duch
Chcela som sa opýtať...padli niekomu už úlomky rún? Ale nejaké užitočné? Myslela som, že padnú aspoň 3 rôzne, no dostala som nekonečné prepadlisko 3x :/ Tak to bolo tuším aj nejakom minulom evente. Nedalo by sa s tými runami do budúcna niečo urobiť? Napríklad, že by padli tri vzácnejšie, ako napríklad pri ukončení turnaja....Vopred vďaka za odpoveď.
 

DeletedUser285

Guest
Ahojky elvenárska banda. Moje menšie no vecné konštatovanie..
Prečítal som si uverejnené príspevky nech sa neopakujem po niekom a nie je tu o tom zmienka tak sa vyjadrím k tomu...
Dané príspevky sú zrejme od hráčov vyššejšejších úrovní keďže nik nespomenul prípad nás, ktorí ešte nemáme produkciu Orkov a na Mape prieskum už len oblastí za použitia Orkov, teda sme odstavení od sprístupňovania si ďalších provincií a toť už na začiatku eventu /asi 9. úloha/ vyriešiť 3 strety :X až som zmeravel, keď som túto úlohu zbadal a povzdychol, že snáď započíta už aj oné v rámci Turnaja, žiaľ nie :-(
V tej úlohe mimo OK tlačítka žiadne ďalšie pre odmietnutie, či prijatie alternatívnej pre pokračovanie.
Takže, ehm, pre hráčov rás po Orkov a "momentálnych neprieskumníkov" takýto skorý Koniec v tejto hernej udalosti, resp. už len robiť druhú sadu úlohy a tým obmedzený denný príjem lístkov?!
Tento pre niektorých hráčov obmedzujúci typ úlohy bol aj v predchádzajúcej hernej udalosti. Tak týmto sa prihováram členom hernej podpory, ktorí ste v kontakte s tvorcami hry - prosím, najbližšie im vo svojej správe spomeňte aj toto na margo tejto úlohy Stretov, že keby u nej bola možná alternatíva prijať náhradnú úlohu, alebo ju preskočiť/odmietnuť, alebo nech sa započítavajú aj strety v rámci Turnaja.
(že keby túto úlohu upravili ešte počas tohto eventu nech môžem(e) pokračovať do jeho konca koľko toľko úloh stihnúť, ako by bolo fajn je jasné všakže ;-)
Ďakujem, pozdravujem, želám pohodu a bavenie sa.
 

DeletedUser13

Guest
@lenni s tými úlomkami to je takto od začiatku že keď ti padnú tak vždy stejní druh pri 1 kliknutí.

@Danette Áno to máš pravdu len toto sa už riešilo a nie iba 1x čo som pozeral aj in fóra. Výsledok je taký že vyjednávanie je 1 možnosť stále môžeš dobiť to územie čo je úplne o hubu. Ja sám používam iba vyjednávanie v provinciách lebo pre mňa by to bolo šialené na dobývanie nevlastním totiž skoro žiaden div na armádu.
 

lenni

Lesný duch
@Danette Sander má pravdu, riešilo sa to už x-krát v iných vláknach....tiež len končím trpaslíkov a niektoré provincie pýtajú orkov. V spoločenstve máme troch hráčov, ktorí sa tiež ďalej už nepohnú....V podstate, ide o to, neponáhľať sa s provinciami. Ja, popravde, keď som na to prišla, prestala som riešiť provincie (aj keď ma to trošku spomalilo kvôli miestu za ne) a nechávam si to už len čisto na eventy...aj keď predpokladám, že ešte tento event a tiež sa už ďalej nepohnem....
@SANDER-RX7 no, nemuseli by napríklad padnúť teda tri rôzne, ale aspoň trocha vzácnejšie, do divov, ktoré ešte postavené nemáme, prípadne teda úlomky rún, ktorých divy vyskúmame v príslušnej kapitole....Hádam som sa dobre vyjadrila :)
 

DeletedUser13

Guest
@lenni plne ťa chápem ja iba píšem že to je takto od začiatku.
Napríklad vo FoE ti padnú rôzne plány. (Áno viem že porovnávam stále niečo s FoE dúfam že nevadí ;) ) No a páčilo by sa mi niečo takéto aj tu. Aj keď je pravda že konečne už mám všade full runy. Prečo by al nemohli padať rôzne ?
 

DeletedUser285

Guest
hej buď vybojovať, čo sa mi darilo u prvotného bojového systému a po zmenách už len úplatkami materiálom si sprístupňovať provincie do pýtania Orkov, ešte sa dá za diamanty...no majúc ich to skôr sa potešiť prémiovým objektom než na odomykanie provincií :X
No ale čo som teraz chcel...práve som natrafil na spoiler k úlohám a ten typ so stretmi sa v prvej sade opakuje a je dokonca aj v druhej sade úloh xe - 14. vyrieš 2 strety - a budem(e) mať dolístkované heh
Mrnčanie odľahčím úsmevne - ako teraz načítava hru pozerám na tú festivalovú scenériu a hore tá hlava škriatka mi pripadala ako hlava Falca /z filmu Nekonečný príbeh/ sťa spredu letiaci ku mne, ale démonickej povahy...akoby posadnutý temnou silou alebo tamto jeho temná verzia z paralelného sveta hh
 

DeletedUser865

Guest
Chcem sa opýtať na vás nazor minate všetky lístky na 2x čo je teraz odmena dostať 2x slíže alebo si ušetríte každý deň na 1 dennú budovu? Lebo neviem čo mám robiť rád zbieram budovy ž eventov ale či mám vraziť radšej do 2x alebo šetriť neviem sám čo robit
 

DeletedUser13

Guest
Chcem sa opýtať na vás nazor minate všetky lístky na 2x čo je teraz odmena dostať 2x slíže alebo si ušetríte každý deň na 1 dennú budovu? Lebo neviem čo mám robiť rád zbieram budovy ž eventov ale či mám vraziť radšej do 2x alebo šetriť neviem sám čo robit
To záleží iba na tebe toto nie je posledný dvojnásobok čo bude za event ešte sa zopakuje ja si najprv nechávam lístky na to čo sa mne buď bude páčiť alebo čo bude pre mňa výhodné vždy to tak robím. Či ti ale takáto odpoveď pomohla neviem.
 
Hore