• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Woodelvenstock Festivalu

lenni

Lesný duch
MNe sa tie budovy veľmi nepáčia, osobne si tiež nechávam lístky na to, čo sa mi bude páčiť, alebo čo využijem...hlavné ceny ma v tomto evente veľmi "netrhajú". Prípadne si šetrím aj na studňu,a by mi ich padlo čo najviac....
 

DeletedUser

Guest
Tak mňa dvakrát tie odmeny nezaujali... Možno tá studňa želaní :D Lístky preto míňam stále, nech to už využijem aj na iné odmeny - ako bonus vedomostné body do divov, to je v tomto evente pre mňa najlepšia odmena aká môže byť :):D
 

Lunata

Ukecaný paladin
Prosím Vás mám problém, píšem to zatiaľ iba sem, na hernú podporu v prípade, že by nik neodpísal, alebo nevedel to nik vyriešiť...
Som na úlohe 38. Vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší - zdroj je iDavis z cz fora, tú ulohu som aj mala, ale sama od seba sa mi z ničoho nič zmenila na Vyskumaj jednu technologiu alebo vylepši budovu na lvl 15 alebo vyšši - apropo takú úlohu som tam ani nenašla.. prosím Vás ako je to možné, alebo zmenili sa tie ulohy nejako? prípadne ako to mám riešiť... ďakujem
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Dnes bola aktualizacia hry a je dost pravdepodbne, ze tuto ulohu vymenili za novu, kedze povodnu ulohu zaciatocnicke levely nedokazali vyriesit, ak este nemali vyskumane vylepsovanie budov na lvl 14, pretoze tam nebola alternativa.... Takze po aktualizacii ti podla mna naskocila vynovena uloha cislo 38 :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Prosím Vás mám problém, píšem to zatiaľ iba sem, na hernú podporu v prípade, že by nik neodpísal, alebo nevedel to nik vyriešiť...
Som na úlohe 38. Vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší - zdroj je iDavis z cz fora, tú ulohu som aj mala, ale sama od seba sa mi z ničoho nič zmenila na Vyskumaj jednu technologiu alebo vylepši budovu na lvl 15 alebo vyšši - apropo takú úlohu som tam ani nenašla.. prosím Vás ako je to možné, alebo zmenili sa tie ulohy nejako? prípadne ako to mám riešiť... ďakujem


Tie úlohy, ktoré sa tu zverejnia nemusia 100% súhlasiť s tými čo reálne budú. Úlohy môžu byť rôzne na Bete a u nás :)
 

axa11

Lesný duch
Chceli ste vedieť ako sa páči nový systém truhličiek? Tak to napíšem rovno,že to riadne zhovadili (a to som použil ešte slušné slovo) a vyzerá to tak,že bez double bude dokonca problém získať druhú odmenu.
 

*Hawkins*

Lesný duch
no mne zatial moc nevadí zmena truhlic, kedže hlavné odmeny sú úplne k ničomu a všetky sety budov ignorujem :D
 

Imiris

Lesný duch
Keby chcem nejakú budovu naozaj získať, tak ma ten nový systém poriadne štve, ale keďže mi je to akosi šum a fu(c)k, tak sa chystám len na double a vojenské budovy, pričom budem radšej, keď mi padnú VB-čka...:D
 

DeletedUser865

Guest
Keď sa splnia všetky úlohy.. tak sa aj získa nejaká odmena vecsia či len z úloh sa ziskavaju listky a po dokonceni uloh už nič?
 

DeletedUser13

Guest
Za tých 100 úloh získaš lístky s tým že postupne viacej a viacej a potom máš denné úlohy a ešte zbieranie okolo mesta. Keď máš šťastie je ešte možnosť otvori´t truhlu čo má lístky ale je vzácna čo som tak pozeral ja som ju mal možno 4x.
 

DeletedUser595

Guest
Niektoré denné odmeny sú fajné...hlavné odmeny ma nenadchli.
 

DeletedUser13

Guest
Tak ja to zhrniem ako dali tento systém a takéto odmeny ako sú tak ma prestal asi v polke ten event zaujímať a už som ani nesledoval aké sú tam odmeny a je mi to jedno do teraz. Čiže asi taký názor na to mám že to pre mňa k lepšiemu neviedlo.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore