• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Vzostupu Kultu Fénixa

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči,

povedzte nám čo si myslíte o novej hernej udalosti. Budete vyvíjať nového Fénixa, alebo radšej vymeníte artafakty za artefakty fénixa?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
V hre sa objavil jeden text v anglickom jazyku. O tejto chybe vieme a bude opravená najbližšou aktualizáciou. Text nie je dôležitý pre plnenie úloh
 

Ezran

Ukecaný paladin
V pc verzii bonusvoá výroba popolavého fénixa ukazuje o polovicu menšie hodnoty ako sa zobrazuje na mobilnej verzii. vyzerá to akoby tam bol jeden ten stĺpec hodnôt tovaru vynechaný ( podla dat z elvengems.com). Takže otazka znie kde ukazuje správne hodnoty ??
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Dobrý deň, viete nám prosím poskytnúť oba obrázky (ako aj browser aj mobilnú verziu?)

Ďakujeme :)
 

Ezran

Ukecaný paladin

Prílohy

  • screen pc-pop fenix.JPG
    screen pc-pop fenix.JPG
    240,1 KB · Zobrazenia: 98
  • Screenshot_2021-03-24-16-50-08 - mobil.png
    Screenshot_2021-03-24-16-50-08 - mobil.png
    239,7 KB · Zobrazenia: 93

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Mobilná verzia pravdepodone ukazuje bonusovú produkciu dokopy, ale prehliadať ukazuje klasickú produkciu + bonusovú.

Vyššími kapitolami bude bonusová produkcia zmenená (na základe kapitoly) a preto tam budú iné hodnoty.
 

Ezran

Ukecaný paladin
Ah, Už som si to všimol, Moja chyba ospravedlňujem sa. Ma pomílilo to že na iných eventovych budovách je večšinou produkcia zaradená do bonusovej výroby. Tento krát je to rozdelené a jedno je napísané vo položke Výhoda a druhá polka je napísaná v položke bonusová produkcia. Moja chyba. Ešte raz sa ospravedlnujem.
 
Naposledy upravené :

Lucienne

Mlčanlivý mních
Stavať nebudem,. :) Mám problém pri 53. úlohe (3x použi urýchlovač alebo vyjednaj 3 stretnutia)
Urýchlovače sa berú, ako urýchlovače času?,. lebo tie mi neberie, alebo to je ako na bete, kde bolo niečo ako vyvolaj 3x voj. jednotku pomocou bonusu ?
 

spartan64

Šepkajúci golem
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore