• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k verziám hry

Shanigan

Lesný duch
Hm, aj mne vybehli výhry hneď aj pripísané boli. /a to už pár dní mi hra zvykne mrznúť, alebo ju musím počas hry znova načítať /
 

DeletedUser790

Guest
Mňa skôr znechutila skutočnosť že opäť zmenili Vedomostné body za Staroveké body - čo znamená že ich nemôžem utratiť vo výskume - ktorý už tak ide neskutočne pomaly... Najprv odstránili vedomostné body z odmien za turnaj a teraz aj za divy... Chápem že chcú spomaliť hráčov vo výskume, ale verte mi milý vývojári, príliš pomalý postup skôr odradí hráča ako ho udrží dlhšie na hre.
Skutočnosť že body neprepadnú je irelevantná pre mňa momentálne - keďže tieto body budú určené len do divov, takže vo výskume ich nebudem môcť použiť. Keď budem v hernej fáze že už nebudem tak tlačiť na výskum a budem sa intenzívne venovať hlavne Starovekým divom tak prestanem dudrať ... teda ak ma dovtedy bude táto hra baviť, pretože som netrpezlivý človek a ten výskum ma veľmi zabíja ;):):D:D:D
 

MajaR

Lesný duch
kde je nejaká vysvetlivka k tým balíčkom s bodmi, vadí mi že nevidím koľko bodov obsahuje ktorý balíček...
 

lenni

Lesný duch
Od včera mám dosť veľké problémy s chatom, musím stále obnovovať stránku, ak chcem niečo napísať alebo prečítať si odpoveď. :/
 

DeletedUser595

Guest
No tak mne dnes ide chat po dvoch dňoch. Dosť ma to vytáčalo.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Problémy s chatom registrujeme. Technici spravili pár úprav aby chat vypadával čo najmenej. Ak by ste zaregistrovali nejaké výpadky, prosím napíšte nám na hernú podporu, aby sme to vedeli posunúť ďalej.
 

lenni

Lesný duch
Nob vyzerá to tak, že chat opäť funguje. Ak sa teda znova niečo vyskytne, píšem na podporu. Vďaka kiwa.
 

DeletedUser860

Guest
nemozem nic robit......peniaze vyzbieram ale ziadnu manufakturu nemozem otvorit od vcera .......neotvori mi nic
 

axa11

Lesný duch
Ten chat sa naozaj vydaril po aktulke.Koľkokrát sa prihlásim,toľkokrát ukazuje 100 príspevkov aj keď nikto nepíše.No čo povedať. :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Ahojte:))
touto verziou mali prísť do mobilu turnaje,zatiaľ nič a ani na fóre som nenašla info od hernej podpory prečo sa tak neudialo... vie niekto niečo??? ďakujem..:))
 
Hore