• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Valpurgininej noci

Imiris

Lesný duch
Väčšina udalostí začína vždy o 13.00, tak predpokladám, že to bude i s touto :) Teším sa na ňu :) Tá budova vyzerá úžasne :)
 

DeletedUser790

Guest
No ako ste na tom? Ja dnes budem končiť na úlohe 42 ktorú budem môcť splniť až zajtra :):):) Odmeny pre mňa zaujímavé, hlavne tie kultúrne budovy sú veľmi fajn. Takže za mňa veľké ďakujem a takéto 10dňové eventy by mohli byť pravidelne trikrát do mesiaca :D:D:D
 

DeletedUser13

Guest
Ako ste na tom ?
Ja už mám hotovo ;)
Screenshot_1.jpg
 

lenni

Lesný duch
No, ja momentálne na 34-ke, nikam sa neponáhľam. A súhlasím, takýchto pohodových eventíkov by aj viac mohlo byť. Je fakt super, že budovy sa aj cez event dajú získať, nielen na jeho konci :)
 

DeletedUser790

Guest
Sander šikovníííček ;) Leni aj ja pohodička, netlačím na pílu, času dosť :D:D:D
 

*Hawkins*

Lesný duch
ja to ani nebudem robiť asi :D 1 budova mi nestojí za to aby som splnil skoro 50 uloh aj ked sú lahké....radšej by mohli zredukovať počet úloh napríklad na 10 alebo aj 5 a spraviť ich ovela ťažšie
 

DeletedUser790

Guest
Tak už je na každom či sa mu to oplatí alebo nie, za mňa každopádne áno - budova v prepočte na jedno políčko je výhodná, vzhľadom na to že poskytuje kultúru aj obyvateľstvo zároveň, po čase pôjde asi do šrotu ale momentálne sa mi viac ako oplatí o ňu zabojovať :):):)
 

Imiris

Lesný duch
Mne nevadí, aj keby tých úloh bolo 500 (bolo by viac odmien) a čím sú ľahšie, tým ma to viacej baví :) Škoda, že nemôžem získať dva tie kvietočky, hodili by sa mi, nech to mám symetrické :D Teraz, keď som už podrástla sa mi pop-kultúra začína oplácať, táto má už menší rozsah ako moje obytné, čo budem stavať na čarodejoch a takmer tolko ľudí mi dá, plus kultúra :D To mi nahráva, pomaly sa chystám vypíliť vŕby :) Takže sa teším :D a k tomu to skvele vyzerá :))
 

DeletedUser595

Guest
Aký ste všetci šikovní...ja som na 33-ke. Ale je to pohodička. Príjemné spestrenie :)
 
Hore