• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k udalosti Dni hudby

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Podeľte sa s nami o vaše nápady a postrehy o tejto hudobnej udalosti.
 

DeletedUser13

Guest
Môj skromní postup v Evente :D
Screenshot_1.png
 

DeletedUser13

Guest
@GINN nepoužil som ani 1 Diamant to je príprava dopredu :)
Ja som mal s Nudy Veci na Event narichtované už asi od Piatku ?
 

DeletedUser865

Guest
Tak to už hej ;) len neviem aké sú úlohy v predošlom evente dakto postol :D
 

lenni

Lesný duch
No, ved jasné, aj u nás si niektorí chystali veci dopredu. Len sme sa s pár členmi zhodli na jednej veci...niektorí sme v trpaslíkoch, prípadne vo vílach, provincie preskúmané a vyriešené a ďalšie pýtajú orkov, ku ktorým sa nemáme ako dostať :/ Takže dvaja naši členovia skončili na 9-tej úlohe a až sa nepohnú ďalej. U mňa je to asi tiež posledný event, v niektorých provinciách už tiež pýta orkov a tom som len v polovici trpaslíkov.....je to trocha nedomyslené s tými stretnutiami...mohli by sa aj turnajové počítať, ked sa už počítajú relikvie, čo sú získané v turnaji. A PS : Fajne @SANDER-RX7 šikulka si :D a @GINN ked budeš trocha ďalej v hre zistíš, že sa dajú dopredu nachystať veci, ak máš miesto a ľudí a event je potom brnkačka. :)
 

DeletedUser13

Guest
@GINN Však ale ja som tie úlohy postol aj tu a aj v Pozor Spojlery.
najprv tu sú tie úlohy pod tým spojlerom odkaz ťa presmeruje na Cz fórum kde ich skompletoval hráč @iDavis
 

DeletedUser865

Guest
Áno bol som nepozorný a nevšimol som si na ich stránke spojler lebo už som tam pozeral :)
 

Imiris

Lesný duch
S provinciami a orkami môže byť problém. Ja som práve kvôli tomu prestala skúmať dopredu kedysi na trpajzlíkoch. Snažím sa držať tej hranice pre aktuálnu kapitolu. Jednak to vybojujem a mám to skoro zadarmo, ale nemám problémy s týmito eventovými úlohami. Provincie už bojujem takmer výlučne v eventoch a akurát tak mi to stačí.
 

lenni

Lesný duch
No, zrejme nad tým budeme musieť pouvažovať, asi aj menších hráčov v spoločenstve na to upozorníme, aby sa príliš neponáhľali, ako niektorí z nás :)
 

DeletedUser13

Guest
No to je problém nie ako ja že neviem čo s tým :D . Mám 472 Dokončených provincií a preskúmaných ďalších 15 čo je do kopy 487 provincií :D
 

DeletedUser13

Guest
Tak a je to. Toto je asi môj rekord čo som mal hneď na začiatku eventu skoro hotovo.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

Imiris

Lesný duch
Aj ja už mám budku v inventári, ale kým mi nechýbajú ľudia, počkám s jej výstavbou. Čo ak príde nejaký nové event alebo dobrodružstvo, tak nech mám kde stavať drobizg :D
 
Hore