• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Sezónam

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, tu môžete povedať svoju spätnú väzbu na novú Sezónu :)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Má to výhodu, že nemusím toľko klikať na cyklicke (opakujúce sa) úlohy, ale veľká nevýhoda je malá odmena v zásobách (kladivká) a tým sa slabší hráč hráči dostanu do problémov v zásobach. A tiež 10 a 15 minuté zosilňovače (presýpacie hodiny) sú odmeny vcelku nanič.
 

Ezran

Ukecaný paladin
už som sa bál že to príde až začiatkom oficiálnej jari, kedže sme uprostred zimy akurát
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Zaujímalo by ma, ako sa dá urobiť 8 úloh za 7 dní. Tí, čo majú v udalosti už len jednu úlohu denne (a potom je zámok), tak urobia za 7 dní (toľko trvajú týždenné úlohy v sezóne) len sedem úloh. Ale jedna z úloh sezóny je - Vyrieš 8x úlohy Elvenarských hier.
Ako sa to dá riešiť? Na Beta serveri sme túto úlohu vymenili za inú.
Tvorcovia hry nevedia počítať? Alebo som na chybe ja?


seztrium.jpg
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Zaujímalo by ma, ako sa dá urobiť 8 úloh za 7 dní. Tí, čo majú v udalosti už len jednu úlohu denne (a potom je zámok), tak urobia za 7 dní (toľko trvajú týždenné úlohy v sezóne) len sedem úloh. Ale jedna z úloh sezóny je - Vyrieš 8x úlohy Elvenarských hier.
Ako sa to dá riešiť? Na Beta serveri sme túto úlohu vymenili za inú.
Tvorcovia hry nevedia počítať? Alebo som na chybe ja?


Zobraziť prílohu 4361
To je ako by sme v posledný deň dostali za úlohu vyrobiť v manufaktúre dvojdňový tovar bez použitia časovačov...
 
Hore