• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k novým odmenám vo Veži Večnosti

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči,
vždy sa snažíme hru vylepšovať a tak sme pozmenili odmeny vo Veži Večnosti.

Podeľte sa s nami o vaše postrehy na dané zmeny alebo ďalšie návrhy
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Za mňa palec dole...
Namiesto artefaktov fénixa, by som privitala novú sadu budov.
Náklady na hranie veže sú strašne vysoké a odmeny nezodpovedajú vynaloženému usiliu.
Čo konkrétne s tých odmien ma má motivovať hrať vežu?
 

DeletedUser1213

Guest
Súhlasím s Aireen,
odmeny sú nezaujímavé a boje náročnejšie, nepovažujem to za vylepšenie hry
 

Mives

Mlčanlivý mních
Milí hráči,
vždy sa snažíme hru vylepšovať a tak sme pozmenili odmeny vo Veži Večnosti.

Podeľte sa s nami o vaše postrehy na dané zmeny alebo ďalšie návrhy
Suhlasim aj s Aireen, nejake budovy by si to pytalo. Na druhej strane, viem že pre tych ktori maju fenixa to moc neocenia. Ja som bohuzial bol mimo uzemia SR a fenixa nemam. A je dost hracov co ho nemaju. Dali ste na 6 tyzdnov. Mali ste ho pridat na konci veze jednoznane ako bonus. Pretoze dat ho do truhlic s takym pomerom akym sa dal 5% proti 65%(skracovace) tak to len chora hlava musela vymysliet. Cele zle. Za toto som velmi nespokojny. Pretoze takymto stylom fenixov nenazbieram za 180rokov keby hram tuto hru. A dosahujete nie motivaciu hracov aby fenixa ziskali pripadne ak je tam fakt nieco dobre odmena, za ktoru sa oplati. A vy dáte taky pomer a sance to ziskat, ze to poserkate na maximum ako sa len da.. Ze to na Sahare skor vznikne dazdovy prales ako ziskam niekto danu odmenu. Takze Kiwa supeer chvalim napad fenixov do veze. A maximalne ste dorbali ako mohli ten pomer percent a sance ho ziskat. Ale mali by ste ako bolo aj navrhnute nieco viac pridat. Ale prosim pouzivat rozum a dat pomer taky aby bo bolo aj mozne a realne ziskat. Inac serem potom celu tuto hru. cim dlhsie hram, ci DS, event, cim dalej odmeny horsie a horsie. A hra zacina dosahovat presne to ze ma prestava bavit a coskoro ju prestname hrat ak pojdem tymto stylom.
 

TomasMan

Šepkajúci golem
Mňa napríklad potešilo to že sa dá získať artefakt fenixa pretože mi 2 chýbali. Mne zase strašne vadí to že dostávam veľa fragmentov ktoré sú mi na nič keďže už teraz ich mám cez 900k. Najhoršie je to keď mi to dá na treťom poschodí kde už pýta tisícové oddiely a ako odmenu mi hodí 500 fragmentou vtedy ma ide roztrhať :) hádam sa to zlepší a pridajú aj niečo nové . Určite by bolo lepšie keby každé poschodie dávalo niečo iné aby bol každý spokojný.
 

DeletedUser1275

Guest
Určite aj artefakty Fénixa nie sú zlé, Fénixovia sa dajú vyrobiť, čiže aj keď som nováčik, aj toto je dobré... Avšak malo by sa to pravidelne opakovať a tiež zaradiť o boj iných artefaktov, napr. Chatrče čarodejnice... Tiež sety budov... Zmena bude dobrá, keď sa bude pravidelne opakovať a budú sa meniť rôzne artefakty a sety budov alebo zaujímavé budovy... Samozrejme knižnica je tiež vynikajúca...
 

Arny

Mlčanlivý mních
Ahojte. Hram hru asi len 4 mesiace. Proti zamene odmien vo vezi nic nemam, len sa treba pozriet na to aj z druhej strany. Intervaly zamien by maly byt omnoho dlhsie. Chcel by som postavit fenixa. Uz som vezu presiel 3x celu a ani jeden artefakt som neziskal. Uz mi zostavaju len 2 mozno 3 tyzdne a fenix bude zameneny. Takze tym padom sa pre mna tato budova stava uplne nezaujimava. Fenix uroven 1 je onicom…
 

Mives

Mlčanlivý mních
Vitaj v klube. fragmenty a skracovace. NONSTOP. plna prdel. Keby predam v skracovacoch 200h za 1 artefakta fenixa tak mozem vykupit vsetky atefakty fenixa ( burkoveho, ohnivaka a zlateho) a stale mi ostane viac ako ako som predal. A Fragmentoch som podobne ako ty takmer 800k. neviem co snimi robit. A fenixa som dostal 1x zo 6 vezi. to mozem rovno predat bo zabera miesto. Mali by zamienat aj artefakty za ine aby to mali postavit aj slabsi hraci co zacinaju s hrou. alebo taki co ho nemaju dorobeneho aby mali sancu ho postavit. V prvom rade zlepsit aj percenta, sance na ziskanie odmien a nie take pomery ake su teraz. Sak to je chore. Kazi to celu hru. Obmienat artefatky stale do okola. plus zamenit a pridat budovy pre tym ktori maju artefakty aby bolo aj pre nich zaujmave . No uvidime pockam ake zmeny nastanu.
 

Matushka

Mlčanlivý mních
Na začiatku ma zmena potešila, ale ostala som sklamaná. Hru hrám necelý rok a teda možnosť získať artefakty na fénixa bola z mojej strany vítaná. Aj napriek tomu, že dávam celú vežu, podarilo sa mi získať 4 artefakty. 5% na získanie artefaktu je málo, hlavne keď zoberiem do úvahy, že fénixa chceli postaviť i hráči, ktorí začali neskôr ako ja a napríklad ešte nedávajú celú vežu. Celkovo rozloženie odmien nie je šťastné, nech artefakty by boli na prvom a ešte druhom poschodí (aby ich mohli získať i hráči, ktorí začali s hrou neskôr) a s vyššou percentuálnou šancou na výhru. Určite by som pridala do vyšších poschodí buď nejakú novú sadu budov alebo zaradila pajácov do armády ako jednu z možných výhier. Aspoň by to trochu znížilo straty na vojsku a potešilo i tých hráčov, ktorí artefakty nepotrebujú.
 

TomasMan

Šepkajúci golem
Najlepšie by asi bolo keby každé poschodie dávalo niečo iné. Nehovorím aby fragmenty nedávalo vobec lebo hráči ktorý začali len nedávno ich určite nemajú veľa. Tiež je pravda že každému sa nedá vyhovieť keď že každý hráč chce niečo iné. Mne sa napríklad časovača strašne hodia lebo skrz nich vyrábam vojsko. Ideálne by asi bolo keby po dokončení veže dalo artefakt automaticky, Aj ja hrám vežu po vrch a dalo mi 4ks.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Akékoľvek návrhy píšte do príslušnej témy alebo priamo na hernú podporu, Ďakujeme :)
 

Lelira3

Lesný duch
No ja som obetovala artefakty chladného fénixa, aby som si vylepšila ohnivého fénixa - v akadémii som si musela zamieňať 2artefakty chladného fénixa za 1artefakt ohnivého - príde mi to trochu nefér - prečo ste potom dávali takú možnosť? Takto som zbytočne prišla o artefakty a možnosť vlastniť vylepšeného fénixa chladného ohňa.
 
Naposledy upravené :

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Prosím, viete mi dať info, či sa Stonehenge dá vyrobiť v akadémii, alebo to už bolo zrušené ? Potrebuje veľa vylepšení cez RR, radšej by som si ju vyrobila v aktuálnej kapitole a tiež len taká malá otázočka :) - nedá sa aktualizovať správa - aktuálne recepty v akadémii ?
 
Hore