• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Letnému slnovratu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tu môžete diskutovať o nadchádzajúcej udalosti, letný slnovrat, a tiež sa aj pochváliť vývinom novej budovy :)
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Tu môžete diskutovať o nadchádzajúcej udalosti, letný slnovrat, a tiež sa aj pochváliť vývinom novej budovy :)
Ahoj, ja len takú drobnosť zo sekcie oznámenia.....
V popise eventu asi bude vhodné upresniť termín "Od teraz, do 30. Júna môžete riešiť úlohy od nich....." nakoľko žiadne úlohy teraz nie sú k dispozícií, ale od....4.6? napr. ;)
 

Lelira3

Lesný duch
Ja by som tiež niečo k tomu oznámeniu - na Elvenar Gams je ze začiatok je 4.6.a trvá do 29.6 -a nie od teraz do 30.6 - ako to vlastne je?
 
Naposledy upravené :

DeletedUser924

Guest
Ďakujem za info, zabudol som...už dávnejšie som jej za to poďakoval :)
 

Lelira3

Lesný duch
Screenshot_20190604-133757.jpg

Chcem sa spytat - na Elvengems mi ukazuje ze dostaneme po vylepseni budovy 4 odmeny+kultura a obyvatelstvo- ked si dam v hre vyvoj ukazuje mi odmeny 3 +kulturu a oby.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
zaujímalo by ma dokedy bude stále ten dementný systém točiacich truhlíc? Chceme starý a dobrý systém, kde sa dávali aj dvojnásobné dni na pierka, mesačné lúče, snehové vločky a pod.
 

Katkam

Ukecaný paladin
Konečne event dokončený. Už len denné úlohy. Dáte tam množstvo úloh vyrieš stretnutia a pritom sa už poniektorým nedá rozšíriť mesto za provincie....mali by ste porozmýšľať o zmene,lebo nároky sú veľké na úlohy a miesta málo :-(
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Keby boli tie nároky na úlohy až také veľké, tak by sa event nedal splniť za pár dní :D
A úlohy vyrieš stretnutia majú aj turnajovú alternatívu, takže netreba nutne skúmať provincie. Každý má na výber, akou cestou pôjde ;)
 

Katkam

Ukecaný paladin
Keby boli tie nároky na úlohy až také veľké, tak by sa event nedal splniť za pár dní :D
A úlohy vyrieš stretnutia majú aj turnajovú alternatívu, takže netreba nutne skúmať provincie. Každý má na výber, akou cestou pôjde ;)
Áno,urobila som ho za pár dní,lebo som prešla do novej doby a mala som miesto,takže sa dalo postaviť veľa výrobní a nachystať si výrobu dopredu.Ale,čo sa týka tých stretnutí....tu nešlo o skúmanie provincií....tých mám preskúmaných do aleluji....tu ide o to,že sa už nedá rozšíriť územie za provincie.A čo sa týka výberu z úlohy....15 stretov alebo 75 turnajových stretov...aj jedno aj druhé je veľa.Takže je jedno,čo si vyberieš.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
zaujímalo by ma dokedy bude stále ten dementný systém točiacich truhlíc? Chceme starý a dobrý systém, kde sa dávali aj dvojnásobné dni na pierka, mesačné lúče, snehové vločky a pod.
100 ľudí 100 chutí. Veľa ľudom sa tento systém páči ďaleko viac, keďže môžu isť po akejkoľvek dennej odmene bez toho aby tým ohrozili zisk hlavnej ceny. Keď boli dvojnásobky tak boli v dni kde denná odmena bola o ničom.
 

Imiris

Lesný duch
Tento systém truhlíc mi zatiaľ najviac vyhovuje a aj ceny sú fajn, hoci Stonhenge by bohlo byť trošku lepšie... za mňa spokojnosť :)
 

DeletedUser595

Guest
Ja by som privítal v odmenách viac urýchľovačov, inak som spokojný.
 
Hore