• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému Zverokruhu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, začína nám nová herná udalosť, čo hovoríte na Majstra Červená Panda? Bude vhodným prírastkom do vašej zbierky medveďov?
 

klynec

Mlčanlivý mních
Co znamena ten bonus cervenej pandy po nakrmeni? Vizionarska para za vyrobu coho??
 

Lelira3

Lesný duch
Co znamena ten bonus cervenej pandy po nakrmeni? Vizionarska para za vyrobu coho??
Vizionárska para sa ti zvýši o tri - je to fajn hlavne pri dobrodružstve, alebo evente

Screenshot_20210908-222543~2.png
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
A panda musí byť napapaná pri zadaní výroby, ukončení výroby alebo prevzatí výrobku, aby bol počet vizionárskych pár zvýšený?
 

Lelira3

Lesný duch
A panda musí byť napapaná pri zadaní výroby, ukončení výroby alebo prevzatí výrobku, aby bol počet vizionárskych pár zvýšený?
Musí byť napapaná a hneď sa počet zvýši a ty môžeš zberať - trvanie kŕmenia je 72 hodín - záleží aj od toho, ako často kupuješ v akademií recepty -ale oplatí sa mu dať papať cez event a dobrodružstvo ako som už písala
 
Naposledy upravené :

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Vďaka za pokus o odpoveď, v Akadémii nakupujem viac krát denne, ešte častejšie cez spomínané eventy a DSká, aj o tých 72 hodinách viem, ale ten detail by ma naozaj zaujímal. Je to podľa mňa asi taký rozdiel, ako keď Fénix chladného ohňa najprv dával VB na konci prieskumu provincie a neskôr to zmenili, že už pri začatí prieskumu.
 

Lelira3

Lesný duch
A panda musí byť napapaná pri zadaní výroby, ukončení výroby alebo prevzatí výrobku, aby bol počet vizionárskych pár zvýšený?
Nie nemusí - skúšala som to -pred ukončením výroby som dala jesť pande a zvýšilo mi paru
Screenshot_20210915-225828~2.png

Pred napapaním
Screenshot_20210915-225914~2.png

Po
 
Naposledy upravené :

Dadka62

Mlčanlivý mních
Môže mi niekto vysvetliť prečo vždy v nedeľu je denná úloha v evente vyriešiť stretnutie v turnaji , keď turnaj skončil v sobotu????nie každý môže na mape vyriešiť stretnutie .....
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
a) kanadský žartík,
b) súdruhovia sa prepočítali,
c) aby to rýchly hráč nemal také jednoduché, tak nech sa musí rozhodnúť, či rýchlo vyskúmať zopár provincií navyše, alebo počkať pár dní a rozbiť si "už ukľudnený eventový biorytmus",
d) plno ďalších dôvodov...
 
Hore