• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému zverokruhu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tu môžete diskutovať o novej hernej udalosti. Budete vylepšovať nového mesačného medveďa, alebo medveďov z minuloročnej udalosti?

Podeľte sa s nami o tom
 

Imiris

Lesný duch
Keďže mesačný medveď dáva VB ako pasívne, tak aj po nakrmeni, s radosťou ho postavím. Vynikajúca hlavná cena, aspoň pre mňa ;)
 

DeletedUser1180

Guest
Ja mám otázku ohľadom toho čo poskytuje hlavná cena...... porovnajte si 9, 10 a 11 rasu......konkrétne koľko manny poskytuje. Práve som v tej 11. rase a poskytuje mi najmenší bonus!!! To že mi dá viac populácie a kultúry chápem ako logický progres, ale prečo o také množstvo manny menej a nič naviac?
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
1.jpg
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
A tiež by ma zaujímalo, prečo má kap16 a kap15 rovnakú výhodu a bonusovú produkciu cítiaceho tovaru, už neplatí čím vyššia kapitola - vyššia produkcia/odmena ??? veď sú vyššie náklady na získanie /úlohy/
 

DeletedUser1180

Guest
A tiež by ma zaujímalo, prečo má kap16 a kap15 rovnakú výhodu a bonusovú produkciu cítiaceho tovaru, už neplatí čím vyššia kapitola - vyššia produkcia/odmena ??? veď sú vyššie náklady na získanie /úlohy/
Zrejme ešte funguje letné lážo-plážo pracovné nasadenie :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ďakujeme Vám za nahlásenie. Hodnoty výroby sú správne, len tovar nie. V kapitole 11 už sa nebude vyrábať manna ale božská úroda. Preto je hodnota v kapitole 11 nižšia.

Tento problém bude odstránený
 

DeletedUser1180

Guest
Ďakujem..... ale predsa aj tej božskej úrody by mohlo byť viac vzhľadom na množstvo v 12. kapitole :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
To ale nie sú žiadne oficiálne informácie :) :) Nikdy neboli zverejnené nikým z Tímu Elvenar :)
 

Dagmarka

Lesný duch
Hore