• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k HTML5

ap25

Neumlčatelný kňaz
Som pozitivne a prijemne prekvapeny HTML5 verziou. Najme tym, ze sa znizili systemove naroky na hardver a aj ucet za elektrinu bude nizsi :p:rolleyes:
 

DeletedUser770

Guest
Som jediny, co nema moznost HTML5 v nastaveniach? Firefox je updatnuty na najnovsiu verziu
 

axa11

Lesný duch
Screenshot_7.jpg


Screenshot_8.jpg
 

axa11

Lesný duch
V Opere aj firefoxe pomalšie načítanie klienta a takisto spomalené prechody na mapu a do výskumu v opere dokonca nekorektné zobrazovanie výskumu.WIN 8.1 prehliadače posledné verzie .Gugle som nepozeral, gugle nechcem v PC ani zadarmo od poslednej verzie:)
 

Shanigan

Lesný duch
Hmmm, som zmätená , o čom je reč ? Mne hra ide ako doteraz teda občas zmrzne, musím znova načítať... občas jej to trvá dlhšie kým načíta zmenu mapy . Ale to je tak už aspoň rok :( Jo ja mám chrome, ja zase Operu a firefox,mozilu nemusím ....
ale keď už sme tu, nevie niekto ako sa vyvarujem jednej veci ? Keď idem načítať hru, tak prvé načítanie žiada odo mňa odblokovnie flash ./pri ďaľšom ak je PC zapnuté celý deň už nie / To je len pár týždňov čo to odo mňa žiada. Nevie niekto ako sa tohto vyvarujem ?
 

axa11

Lesný duch
No chrome od poslednej verzie neustále pri prihlásení požaduje povolenie flashu,takže si pozri obrázky vyššie,ktoré som tu dal a prepni si klienta na html5 a už nepojdeš vo flashi.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Sem tam mám aj ja problémy s novým klientom. Dúfam, že sa všetko vyladí.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Po poslednom update, nejde nacitat hru...


v konzole mam toto:
Error: [lime.utils.GLUtils] ERROR: Error compiling fragment shader...
 

Prílohy

  • loading.png
    loading.png
    77,4 KB · Zobrazenia: 72
Naposledy upravené :

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Hmmm, som zmätená , o čom je reč ? Mne hra ide ako doteraz teda občas zmrzne, musím znova načítať... občas jej to trvá dlhšie kým načíta zmenu mapy . Ale to je tak už aspoň rok :( Jo ja mám chrome, ja zase Operu a firefox,mozilu nemusím ....
ale keď už sme tu, nevie niekto ako sa vyvarujem jednej veci ? Keď idem načítať hru, tak prvé načítanie žiada odo mňa odblokovnie flash ./pri ďaľšom ak je PC zapnuté celý deň už nie / To je len pár týždňov čo to odo mňa žiada. Nevie niekto ako sa tohto vyvarujem ?
to nerobí len pri Elvenare, ja mám českú TV cez internet a tiež ak zavriem prehliadač a znova otvorím tak stále pýta povolenie na flash, celé to tými update do*ebali ako všetko čo sa vylepšuje
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
to nerobí len pri Elvenare, ja mám českú TV cez internet a tiež ak zavriem prehliadač a znova otvorím tak stále pýta povolenie na flash, celé to tými update do*ebali ako všetko čo sa vylepšuje
To Ti robi internetovy prehliadac a to z toho dovodu, ze podpora flash zo strany Adobe konci koncom roka 2020. Firmy vyvyjajuce internetove prehliadace to robia z toho dovodu, aby "prinutili" tvorcov internetoveho obsahu k prechodu na ine bezpecnejsie alternativy ako je flash vcas.

Preto Innogames preraba Flash verziu hry do HTML5 verzie.
 

Shanigan

Lesný duch
Občas zatúžim po časoch, keď ešte stačilo prečítať si niektorý z časopisov o PC a človek bol v pohode. Je to smutné, že obyčajný smrtelník dopláca na tieto žabomyšie vojny . Boli časy, keď mi stačilo k otvoreniu niektorých strán pár sekúnd, teraz potrebujem oveľa viac času. No nič,tu pri elvenare je to v pohode a inde, čert to ber....
 
Hore