• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k halloweenskej udalosti

DeletedUser127

Guest
Toľko stretov je pre väčšinu hráčov totálne nereálna záležitosť a posledné úlohy vs. odmeny radšej ani nekomentujem.. Nechápem či už vývojári nevedia čo od dobroty alebo kde je problém, no toto mi príde dosť mimo.
 

Emma

Lesný duch
nakoľko vidím tie úlohy a tie odmeny, tak sa to neoplatí robiť, myslím mne
toto je môj prvý event čo vynechávam :(
ale tak možno niekoho aj potešil :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser621

Guest
Hrajem poctivo ale toto sa nedá stihnuť neviete oplatí sa mi vôbec hrať event ak viem že nestihnem všetky úlohy?
 

DeletedUser13

Guest
Halloweenska udalosť bude tento rok prebiehať od 27.10. - 9.11.2017,

Ste si istý že to je až do štvrtka ? Odpočet ukazuje niečo iné !!!
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Toľko stretov je pre väčšinu hráčov totálne nereálna záležitosť a posledné úlohy vs. odmeny radšej ani nekomentujem.. Nechápem či už vývojári nevedia čo od dobroty alebo kde je problém, no toto mi príde dosť mimo.
a presne preto som tento event ukoncil pri ulohe vyzadujucej vyriesenie 17-tich stretnuti. Aj to je jedna z moznosti, ako dat vyvojarom vediet, ze tento event vlastne vyvijali zbytocne...
 

Shanigan

Lesný duch
MiroD, ono to závisí od teba, či si ochotný dať tovar a čas do eventu. Ja som už pár nedokončila, nedostala poslednú alebo hlavnú cenu, ale oplatilo sa pre dielčie ceny. Tento, no je dosť drahý, síce som ho dokončila, ale prišla o časť vojska a som zase s niektorými surovinami skoro na nule.
Súhlasím s ostatnými hráčmi, že tento konkrétny event je akýmsi výsmechom hráčov a bojím sa , že sa zase zmenší množstvo čo hrá na slovenskom serveri. Vie to poriadne znechutiť, ak nedokončíš preto, lebo jednoducho nie si na úrovni, keď dokážeš aktivovať technológiu alebo vylepšiť budovu. a ešte viac ak nemáš ani možnosť ukončiť stretnutia plus ešte aj relikvie okrem toho.... hm, v posledné mesiace mám taký dojem, že buď vývojári štrajkujú, alebo stratili chuť do práce .......
 

DeletedUser13

Guest
no veď práve ja som to chcel len opraviť že to nie je až do 9.11
 
Hore