• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k halloweenskej udalosti

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Sem môžete písať vaše postrehy a názory k tohtoročnej halloweenskej udalosti :)
 

DeletedUser234

Guest
42783b_6a5a6d4c188245139bc850c94422f35d~mv2.png
42783b_b72eb203a5f14e6c87cb4aa84d205897~mv2.webp

42783b_c69c5ae15a8c44e6a2f08dbdc3af2b0b~mv2.png
42783b_119f862c8eb943d281dd95bdb0f119bc~mv2.webp
 

DeletedUser197

Guest
najlepsie vyzera uloha vyries 37 stretov ... to je 5 provincii .... proste parada
 

DeletedUser436

Guest
podla mna dost nerealne dkoncit vsetky ulohy...
nemohlo sa to spravit tak aby sa po vyrieseni povedzme polovice uloh ziskala jedna budova a po vyrieseni vsetkych aj ta druha?
 
Naposledy upravené moderátorom:

Shanigan

Lesný duch
Tak už dopredu viem, že toto bude zase event o ničom.... mám už nadpriemer provincií /stačia aj na lesných elfov,teraz som pri orkoch / preskúmané mám síce dosť, ale tovar akosi nie je ,vojaci zase nestačia, lebo sú to provincie ťažké a veľmi ťažké . Už aj tu je to skôr drina ako hra :( event, turnaj,znova event, to aby som pri stroji aj spala ....:oops:
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
súhlasím, že poslednú dobu je to event za eventom + turnaje a to sa môžeme tešiť aj na ďalšie dobrodružstvo spoločenstiev, ktoré je časovo asi najnáročnejšie, ak teda ide spoločenstvu o miesto v rebríčku... človek sa nestihne spamätať z jednej udalosti a je tu ďalšia... jedine si z toho nerobiť hlavu a nesnažiť sa za každú cenu všade zúčastniť :)
@Haradir na bete som začiatočník, tam je to pre mňa nereálne dokončiť práve preto a tuná zas prieskum provincií a všetko trvá tak dlho, že tiež hrozí, že sa to nemusí podariť :) tiež by som prijala odmenu aspoň za snahu :D ale pri dobrom rozplánovaní úloh v dostatočnom časovom predstihu tu šanca je ;)
 

axa11

Lesný duch
Radšej ani nepíšem čo si myslím,lebo by to bolo fakt husté na adresu tvorcov a čím ďalej má táto hra prestáva baviť.Viem,že chcú zarobiť ale zatiaľ zo mňa ešte arabský šejk nieje.Strašne turnaje nevyvážené podľa postupu v hre, ani na boj ani na výkup, keď človek nevynecháva výskum zväčšenia oddielu a ďalších nevyvážených trapošín,čo by sa dalo písať jeden deň.Na poslednú úlohu mi treba týždňovú produkciu a nikde ju nemínať ,aj to neviem či bude stačiť.
 
Naposledy upravené :

DeletedUser234

Guest
tak mňa zaráža najmä aký sú skúpi v tom innogames, tak neviem presne v ktorej kapitole som bol minulý rok pri zimnom evente, ale tam som dostal takmer rovnakú odmenu ako teraz keď som o 3 či 4 kapitoly ďalej? to čo je ...

zámok zo snehových vločiek 3x4 1490 kultúry 1490 obyvateľov
a teraz tá hlavná cena 4x3 1800 a 1740

to je banda, ako za čo im máme ďakovať???
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
pri takom veľkom počte po sebe idúcich eventov by som povedala, že sa ani nedá čakať, že odmeny budú v každom extra výhodné. Mne sa napríklad teraz páčia tie budovy, ich dizajn a chcem ich mať v meste. Veď aj na vzhľade mesta záleží, nie iba všetko prepočítavať na body.. Kde sa podela radosť z hrania, chuť si zveľaďovať a upravovať mestečko?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
tak mňa zaráža najmä aký sú skúpi v tom innogames, tak neviem presne v ktorej kapitole som bol minulý rok pri zimnom evente, ale tam som dostal takmer rovnakú odmenu ako teraz keď som o 3 či 4 kapitoly ďalej? to čo je ...
nanestastie vyvojari o tom vedia ale prisli na to prilis neskoro tak to nechali tak aby nemuseli budovy zo zimnej udalosti 2016 menit dodatocne a prave preto budovy zo vsetkych udalosti z tohto roka su trosku slabsie a pravdepodobne to takto bude pokracovat, zimna udalost minuly rok bola proste velmi dobra
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
jeden dobry tip pre ludi ktory chcu dokoncievat vsetky udalosti je aby provincie na mape sveta mali otvorene a pouzivali ich iba na ulohy z udalosti ako je vyries x stretov
 

Imiris

Lesný duch
Presne tak to robím ja, už dobíjam provincie len počas eventov, alebo keď chcem fakt strašne dokončiť nejaký výskum...;) aj tak ich mám dobitých viac ako by som podľa výskumného stromu mala mať...
 

Shanigan

Lesný duch
jeden dobry tip pre ludi ktory chcu dokoncievat vsetky udalosti je aby provincie na mape sveta mali otvorene a pouzivali ich iba na ulohy z udalosti ako je vyries x stretov
no ja ich používam pre získanie ďalšieho miesta. dobre som nemehlo, nemám vizuálny pohľad a tak nedokážem tak vyvážene postaviť budovy, aby som mala dosť aj obyvateľ aj kultúry, aj produkcia bola. Zase toľko eur nemám, aby som kupovala tieto miesta za diamanty...
Ale k téme, určite nemusím robiť eventy, ale som zvedavá kto to dokáže ich vynechať úplne Ja nie, priznám sa bez mučenia, že niektoré budovy v eventoch sa mi páčili toho roku , ale k nim sa dostanem len ak robím event krok za krokom.... chcem nechcem , robím ,aspoň časť a nudím sa pritom / nemám rada mechanickú robotu, ubíjama a tieto eventy to sú mechanické úlohy /
no nemám čas veľa byť pri hre,tým pádom mám málo surovín, ale iste aj to je moja vec, že.... asi ma chytá jesenná depka a tento event to zo mňa vytiahol.... zatiaľ to asi rozdýcham a uvidíme.
 

gmail

Lesný duch
Tak už dopredu viem, že toto bude zase event o ničom.... mám už nadpriemer provincií /stačia aj na lesných elfov,teraz som pri orkoch / preskúmané mám síce dosť, ale tovar akosi nie je ,vojaci zase nestačia, lebo sú to provincie ťažké a veľmi ťažké . Už aj tu je to skôr drina ako hra :( event, turnaj,znova event, to aby som pri stroji aj spala ....:oops:

tak Shani - drz si klobuk - po skonceni eventu urcite pride cas na dalsie dobrodruzstvo spolocenstiev :D...
a co sa tyka tohto eventu- budovy super vzhlad - ALE - pre hracov vyssie - 40stretov??? auuuu
- tiez viacmenej otvaram provincie len ked to mam v ulohach alebo pri eventoch - aj tak je na maly event 40stretov privela :(
 

DeletedUser234

Guest
nanestastie vyvojari o tom vedia ale prisli na to prilis neskoro tak to nechali tak aby nemuseli budovy zo zimnej udalosti 2016 menit dodatocne a prave preto budovy zo vsetkych udalosti z tohto roka su trosku slabsie a pravdepodobne to takto bude pokracovat, zimna udalost minuly rok bola proste velmi dobra

ale tak potom prečo by som mal robiť tento event? mimochodom ešte som neurobil ani jednu úlohu a ani nemienim. tak potom na čo robia event?
 

DeletedUser13

Guest
Aha sú tam aj Iné Odmeny hej a to ťa mám vysmiať ?
Ak to ty považuješ za odmeny tak OK
Ale to aj na almužnu je málo !
Samozrejme nehovorím o budovách to je kapitola sama o sebe
 
Hore