• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Mal by som poznámku k vkladaniu do víru. Keď doplním všetky potrebné odznaky, "zásielka" sa uzavrie, mňa to "vyhodí von" a môžem opäť vojsť do víru a skúsiť vkladať nové odznaky.
Lenže ak tie požadované odznaky v poslednej otvorenej "zásielke" skompletizuje niekto iný, už sa jej nezbavím, musím úplne opustiť prostredie DS, ísť až do mesta a opäť naspäť do DS a do víru, aby som mohol vkladať nové odznaky.
Pri rýchlom tempe vkladania odznakov to pekne strpčuje inak idylický bojový život v Elvenare ;) proste ak odídem z víru a opäť tam vojdem, má tam byť aktuálna situácia a nie niečo aj pol dňa staré.
 

atawri

Mlčanlivý mních
Teším sa, že sme vyhrali DS jún 2023 s ôsmymi novými členmi a 6 malilinkými mestečkami, ktoré sme vzali pod svoje krídla (fúzia s malilinkým spolkom) a učíme ich hrať Elvenar a nebyť SÓLO HRÁČMI.
Asi sa nevyjadrím ku herným funkciám, ani k odznakom. Nie je ľahké ustáť tento týždeň, ale je to krásny test toho, ako funguje spoločenstvo ako celok.... mám také odporúčanie pre tím Elvenaru. Ak by ste chceli otestovať čosi nové a úplne inak, ale so zachovaním podstaty hry a jej postupov, tak podľa mňa by bolo fajn otestovať atraktivitu, ba dokonca aj aktivitu mnohých spoločenstiev, ak by DS končili počas víkendu.
Viem, som si vedomá, že by to chcelo zmeniť isté podmienky hry, pretože v čase trvania hry by bola len jedenkrát Veža a jedenkrát turnaj, ale... takáto zmena by mohla nielen zamiešať karty, pretože aktuálne - povedzme si na rovinu- tímy, ktoré hrávajú DS sú už nastavené. Vedia, že ak chcú vyhrať, potrebujú zhruba 1000 odznakov...

Len také malé zamyslenie :))
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Posledné DS pripravil zjavne iný tím ako ten, ktorý robil poslednú (bláznivú) aktualizáciu. Inak by do odmien dali fragmenty, katalyzátory a renovačné kúzla. Takto to bolo o ničom (ako aj tá posledná aktualizácia 1.191)
 
Hore