• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia: Hobiti - čo sú vlastne zač ? :)

DeletedUser

Guest
Podeľte sa s nami o Vaše postrehy a pripomienky k novej aktualizácii a novej spriatelenej rase.
 

DeletedUser86

Guest
pevne dufam verim a zehnam sa ze nezaberie viac miesta ako draci... lebo neviem naozaj kam to natrepem :D inac sa na to velmi tesim no ako som uz pisala cakala som viac vylepsenych jednotiek, kazdopadne obavam sa narokov na vyskum co vsetko to bude od nas pytat ale tak este ze mame tie kuzla
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
No, asi ťa trošku sklamem, miesta asi bude treba dosť :D :D Ale pevne verím, že sa to bude každému páčiť ;)
 

DeletedUser86

Guest
tak zatial som preto nic nepristavila a snad sa to bude dat prejist aj v nejakej osekanej vyrobe produkcie, ved sa nie je kam ponahlat :D
 

DeletedUser234

Guest
myslím že pre TOP hráčov ktorí dôjdu na koniec poslednej rasy to musí byť nuda keď nemajú kde pokračovať ... čiže každá nová ďalšia rasa je nutná, lebo sa bojím že som pomaly na konci elfov a prešiel by som drakov tak by som asi skončil s touto hrou

čo sa týka Hobbitov tak je mi jedno ako koľvek budú ťažký, témy Hobit, Pán prsťeňov to je moje ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Neboj, vždy bude ďalšia a ďalšia rasa ;) áno tí rýchlejší chvíľku čakajú (Alebo vylepšujú divy) :D
No ja sa na hobitov tiež teším, ale som len na orkoch :/
 

gmail

Lesný duch
ach - ako budem zit, ked sa minu vsetky rasy?!? ...mozno dovtedy daky krizenci pribudnu:D, xmutantherotransformers,...alebo aj nie:cool:
 

Imiris

Lesný duch
To sa neminie :) Keď je tooľko možností rozprávkových a mytologických :) (kadejakí kentauri, obri, jašteričí ľudia, minotauri, nagy, goblini, satyrovia, vodníci a kadečo, čo ma teraz nenapadne :))
 

CHMEL

Ukecaný paladin
Už sa teším :):):)

EJS7G3UqTKGYtYKHxnZ0nQ.png
 
Naposledy upravené :

DeletedUser91

Guest
Hobiti,co su vlastne zac?...no su ako 16 rocne panny...kazdy o nich hovori a nikto ich este nevidel...:D
 

DeletedUser86

Guest
tak preskumala som celu rasu... zase to bude paradny boj o kazdy stvorcek miesta... tu zabu som naozaj nepochopila :D cakala som uplne ine atributy to ma trosku sklamalo... velmi sa mi pozdavaju pridane divy i ked naozaj neviem kam ich napchat neskor...a co s atyka miesta tak vela ho zase nebude treba ak sa hrac rozhodne ist relaxacnejsim tempom :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak teoreticky ti bude stačiť 4 farmy + k tomu 4 polia (každé na jednej úrovni) a Jarný háj :D :D
 

DeletedUser204

Guest
Necham sa prekvapit este je to pre nás neskorších hráčov vzdialené ale je dobré že to nekončí...
 

DeletedUser86

Guest
kiwa len kde poberiem tie majetky na otvorenie vyskumov to naozaj neviem :D
 

DeletedUser86

Guest
mohli ste nam dat varovanie ze ked dam vylepsovat ten trh tak nemozem obchodovat 24h :D sa citim teraz ako bez jednej ruky :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: a môžeš produkovať v manufaktúre keď ju vylepšuješ? :D: D ,


Ale hej asi bolo vhodné to spomenúť :(:(
 

Lunata

Ukecaný paladin
no toto aj mňa sklamalo, že nemôžem obchodovať... ale narozdiel od manufaktúr, ktoré vylepšujem, tak obchodník má špeciálne tlačítko/ikonku váh, tak som myslela, že to bude funkčné.. a ono to celé zmizlo...
 
Hore