• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diamanty

TaLa

Mlčanlivý mních
Ahojte, dozvedela som sa, ze registraciou na Fore ziskam 100 diamantov, ale, zial, i ked som registrovana uz dlhsie, nic som nedostala...vie mi to niekto objasnit, prosim
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj :)
Prosím ťa, napíš mi na hernú podporu ohľadom toho, a napíš mi aj kde si sa presne dozvedela o danej odmene ;)
 

DeletedUser518

Guest
Dobrý deň,
neprišiel mi spomínaný email. Dalo by sa s tým niečo robiť?
Ďakujem.
 

DeletedUser518

Guest
Ďakujem za odpoveď. V spame nie je. Ako sa to dá poslať z hry? Ďakujem.
 

DeletedUser518

Guest
klikni na ozubené kolečko a potom na to druhé menšie vo vyskakujúcej ikone pri heslo a email ďaľšie kolečko a ak klikneš dostaneš sa k tomu aby si poslal znova potvrdenie :)

Ďakujem za odpoveď. Neviem či som postupoval správne. Dostal som sa na "zmenu mailovej akresy". Ale tam mi to vypísalo že sa "mailová adresa už používa alebo je neplatná". Žiaden potvrdzovací mail som nenašiel. :(
 

DeletedUser518

Guest
Chcem sa ešte spýtať či stále platí, že pri registrácii na fóre obdržím odmenu 100 diamantov.
Ďakujem.
 

MajaR

Lesný duch
Po nejakom čase som sa išla pozrieť do obchodu s diamantami, že si možno kúpim za 19,9 eur ako som zvykla a skoro ma vystrelo, je tam že "tvoja obľúbená ponuka 79.9 eur" !
Najnižšia je 9,9 a potom už len 49,9...veľké šťastie že som automaticky neklikla na svoju obľúbenú :eek:....by ma porazilo dať 79 eur za diamanty.
Je to poriadne podvodný ťah od INNO, takto naviesť ľudí, ľahko sa dá oklamať, človek by klikol na možnosť označenú ako obľúbenú a kúpil by za 80 eur ???

Odkážte prosím tvorcom, že ma veľmi sklamali, a nech nečakajú ešte nejak platbu za týchto podmienok, že sa nehanbia !
 

DeletedUser670

Guest
Ja som sa zaregistroval na fóre iba pred časom a žiadne diamanty ako odmenu som nedostal...v maily (ani v spame) nič nemám. Už sa diamanty nedávajú?
 

DeletedUser595

Guest
Existuje spôsob ako získať diamanty bez toho, aby som ich musel kupovať?
 

DeletedUser518

Guest
Počul som že niekde v kapitole Trpaslíci hráč obdrží diamanty. Niekto to snáď upresní. (?)
Okrem toho sa dajú získať v súťaži na fóre. Nič iné ma nenapadá...
 

DeletedUser595

Guest
Tie súťaže som zaregistroval...posledná bola tuším zimná udalosť, ale o tých trpaslíkoch som nevedel. Vďaka ;)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
trošku to upravim, po dokončení príbehových úloh danej kapitoly dostaneš 200 diamantov (od trpaslíkov ďalej)
a pri otvorení truhly na pokročilom prieskumníkový dostaneš 200 diamantov (od trpaslíkov ďalej)
 
Hore