• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Chatrč staviteľov

Ste za to aby sa zmenila grafika Chatrče staviteľov a jej viditeľnosť v meste?


  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

axa11

Lesný duch
Dlhodobo ma rozčuľuje aby som riešil v spoločenstve výpomoc týkajúca sa staviteľov.Ľudia tiež remcajú ,že budovu slabo rozoznať v meste,preto môj návrh nieje zložitý a určite pre grafikov nezvládnuteľný.Jedná sa o to aby Chatrč staviteľov bola viac kontrastná ku všetkým budovám v meste a tým pádom lepšie viditeľná na monitore.Myslím a dúfam,že väčšina ľudí čo výpomoc dáva by so mnou súhlasila.
 

DeletedUser91

Guest
...myslím si,že zmenou grafiky sa nedosiahne efekt lepšej viditeľnosti budovy...budova by automaticky musela byť aj väčšia a reakcia hráčov by asi nebola pozitívna...viem aj z vlastnej skúsenosti,že chatrč staviteľov je "neviditeľná" - možno by bolo technicky možné preprogramovať hru aby po kliknutí na mape sveta a následne po otvorení mesta hráča automaticky sa presunul pohľad nie na hlavnú budovu ale na chatrč staviteľa...iba dúfam,že bude menej ľudí "reptať",že chcú motivovať hlavnú a nevedia ju nájsť...:)
 

axa11

Lesný duch
Yanik aj to je dobre riešenie,myslím že to treba nechať na programátorov aké riešenie bude najlepšie,ale určite nejaké riešenie je potrebné.
 

DeletedUser314

Guest
Tiež som za. Pri veľkých mestách je chatrč už naozaj ťažko identifikovateľná.
 

hajka

Šepkajúci golem
Jednoznačne som za zmenu,sú veľmi málo viditeľné v prípade väčších miest,mohla by byť vyššia a na špičke strechy by mohli navrhnú aj nejaký znak staviteľov napríklad kladivo
 

DeletedUser314

Guest
Koľko treba hlasov aby sa to posunuli vyššie? asi je nás málo že? :(
 

DeletedUser91

Guest
tak ak ide o nápad mám jeden...prehodiť funkcie chatrče staviteľov a hlavnej budovy...a je to vyriešené...hehehe.:cool:
 

DeletedUser206

Guest
Podľa mňa sa z hry v posledných kapitolách úplne vytratila diverzita oboch rás. Ako u ľudí tak aj u elfov vo veľkom meste máte problém zistiť kto za koho hrá. Dá sa to zistiť prakticky jedine už len podľa kasární. Všetky ostatné budovy sú navlas rovnaké. V malých mestách to človek zistí okamžite!! To autori tak zleniveli že sa im už nechce? takto im odpadla polovica práce a aj tak sú tie zmeny v hre skôr kozmetické. V technostrome je to rovnaké minimálne posledné dve kapitoly. Načo dávajú na výber dve rasy keď po roku hry človek zistí že sa hrá len jedna rasa?

K tej chatrči stavitelov - kludne sa to mohlo zapracovať do hlavnej budovy tí stavitelia a po kliknutí na hlavnú vám vyjde okamžite ponuka mince či stavbár motivovať a vy len vyberiete. Navyše hlavná budova by skôr obyvateľov pri zväčšení pridávať mala a nie ich uberať. Veľmi logické to nie je.
 

gmail

Lesný duch
to je pravda - v poslednych kapitolach mesta splyvaju, co je skoda, pretoze na zaciatku zaujme hlavne ta krasna grafika :(
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore