• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Body rebríčka

DeletedUser234

Guest
Neviem či je to už dlho alebo len od poslednej aktualizácie, ale ja som si to všimol až teraz. Možno o tom viete, ale pre tých čo nevedia ... Keď ukážete kurzorom na vaše umiestnenie v rebríčku, zobrazí sa presný rozpis, za čo máte koľko bodov. Kto má najviac bodov z turnajov? Ja sa turnajov zúčastňujem sporadicky tak nič moc.

05840879564947545403.jpg
 

DeletedUser86

Guest
funguje to tak pre kazdeho hraca na ktoreho si ukazes ked si v jeho meste
 

DeletedUser206

Guest
nemusíš byť v meste...funguje to tak aj v globálnom rebríčku stačí si nabehnúť kurzorom nad hráčove body
 

hrusticka

Šepkajúci golem
..otázka: čo znamenajú tie body za turnaje?..ide o počet provincií,vzdialenosť provincie od mestečka,množstvo získaných hviezdičiek alebo čo vlastne? ..hľadala som k tomu informácie ale nejako som sa k ničomu nedopátrala :( ..
 

DeletedUser13

Guest
Body za turnaje dostávaš keď sa umiestňuješ do Top 100-vky.
čiže rozhoduje čisto o tom iba tvoje skóre aké nahráš od toho sa aj odvíja koľko turnajových provincií spravíš a na aký počet hviezd :)
 

DeletedUser13

Guest
Nie ak si prvá v top 100 dostaneš 1000 bodov ono to tam aj ukazuje keď je turnaj koľko daná pozícia dostane na konci turnaja bodov :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
čím vyššie v top 100 sa umiestniš, tým viac bodov získaš... chce to však veľa provincií na veľa hviezd :)
 
Hore