• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

ako je to s návrhami

DeletedUser234

Guest
je to viac-menej otázka na admina, padá tu veľa návrhov, samozrejme chápem že niektoré sú odveci, niektoré by možno bolo treba prerobiť, doriešiť ale niektoré sú naozaj dobré, takže by sa zišiel nejaký prehľad, odozva, napríklad ich označovať: zamietnuté, v štádiu riešenia, schválené a podobne

lebo naozaj je tu pár návrhov ku ktorým sa aj viacerí vyjadrili kladne ale neviem čo ďalej ...

pretože zopár návrhov som tu už napísal a ešte zopár ďalších mám ale neviem či to nie je zbytočné, tu niečo písať
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
S návrhmi je to presne ako píšeš :D
Ale aby ste vedeli ako to približne funguje :) Najviac komentovaný a súčasne najlepšie prepracovaný nápad/nápady posuniem vyššie.
Čiže je na Vás aby sa nápady posunuli niekam :)

A niektoré som už preposlal ;)
 

DeletedUser234

Guest
super, ale ktoré? ktoré boli posunuté, ktoré zamietnuté, mohli by byť označované, aby sme vedeli, lebo mám pocit že sa naše nápadu posúvajú len tak do ....
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
nanestastie vyvojari nedavaju vediet co schvalia, co zamietnu alebo co z napadu zoberu a prepracuju podla seba, a ak sa im aj nieco paci tak to bude trvat niekolko mesiacov (3-6) kym to implementuju
 

DeletedUser234

Guest
to mi je jasné, len chcem vedieť či tu zbytočne niečo nevymýšľame, nepíšeme
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Presne ako píše Dony, ja neviem ktoré schvália, ale napríklad, oddelené oznámenia, náhľad oznámení aj keď ste v susedovom meste.
Teraz sa mi celkom pozdáva tá odmena za aktivitu, bol tu aj príspevok, získania diamantov za určité "milníky" niečo také by som tiež rád posunul, len to chce viac popracovať na tom.


A nie nikdy nič nevymýšľate zbytočne, ja si všetko čítam, a sem tam aj svoj názor napíšem ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Staršie návrhy som uzamkol.
Tie ktoré sú otvorené a nenapísal som k ním definitívne vyjadrenie stoja za prehodnotenie.
 
Hore